اخبار / استانی

بهره مندی ۲۵۸ هزار و ۱۵۱ مسافر از خدمات پست های امداد نوروزی استان سیستان و بلوچستان

مدیرعامل جمعیت هلال احمر سیستان و بلوچستان گفت: ۲۵۸ هزار و ۱۵۱مسافر از خدمات پست های ایمنی و سلامت مسافرین نوروزی جمعیت هلال احمر سیستان و بلوچستان بهره مند شدند.

۴ ماه قبل

بهره مندی ۲۵۸ هزار و ۱۵۱ مسافر از خدمات پست های امداد نوروزی استان سیستان و بلوچستان

 به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر سیستان و بلوچستان ؛ رسول راشکی با اشاره به این که پست های ایمنی و سلامت مسافرین نوروزی از ۲۷ اسفند ماه تا ۱۶ فروردین ماه در ۴۰ پست در سطح استان خدمات مسافرین را به عهده داشتند. اظهار کرد: ۹۰۶ نفر خواهر و ۱۳۶۷ نفر برادر در پست های نوروزی جمعیت هلال احمر فعالیت داشتند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر سیستان و بلوچستان خاطر نشان کرد،خدمات به مسافران در فضای دوستدار کودک ، طرح بهرفت ، ایستگاه سلامت ، خیمه های نماز، طرح سحاب و غیره ….  از جمله خدماتی است که هلال احمر استان در این ایام به مسافران ارائه داده است.

وی افزود: کمپین «بهرفت» میثاق نامه ای بین جمعیت هلال احمر و رانندگان است که تعهد می دهند در مدت سفر خود اصول راهنمایی و رانندگی را رعایت کنند تا حادثه ای رخ ندهد.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر سیستان و بلوچستان با اشاره به اقدامات حوزه جوانان جمعیت هلال احمر استان در ایام نوروز گفت: ۳۳ هزار و ۲۰۹ مسافر در طول  طرح  به ایستگاه های سلامت حوزه جوانان این جمعیت مراجعه و از خدمات آن بهره مند شدند.

وی افزود: همچنین ۵۷ هزار و ۷۱۶ نفر از فضاهای دوستدار کودک، ۷۳ هزار و ۶۷۹ نفر از چادرهای نوروزی و ۳۴هزار و ۳۷۳ نفر از خیمه های نماز بهره مند شدند.

راشکی ادامه داد: ۹۰۶ خواهر و ۱۳۶۷ برادر از جوانان عضو جمعیت هلال احمر سیستان و بلوچستان در پست های نوروزی به ارائه خدمات به مسافران نوروزی پرداختند.

وی تصریح کرد: همچنین در این مدت توسط جوانان عضو این جمعیت محصولات فرهنگی شامل ۵۹ هزار و ۷۰۲ بروشور، ۳۴ هزار و ۶۶۴ عدد نقشه بین مسافران نوروزی سیستان و بلوچستان توزیع شد.