اخبار / استانی

بیش از ۳۱ هزار مسافر به طرح ملی بهرفت سیستان و بلوچستان پیوستند

مدیرعامل جمعیت هلال احمر سیستان و بلوچستان گفت: ۳۱ هزار و ۸۷۹ نفر در این استان از ابتدای طرح نوروزی تاکنون به کمپین بهبود رفتارهای ترافیکی(بهرفت) پیوستند.

۳ ماه قبل

بیش از ۳۱ هزار مسافر به طرح ملی بهرفت سیستان و بلوچستان پیوستند

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر سیستان و بلوچستان ؛رسول راشکی مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان گفت : طرح ملی بهرفت از ۲۷ اسفند با مشارکت بیش از ۷۳۸ نفر از اعضای جوان کانون های جوانان، دانشجویی، طلاب و روستایی در ۴۰ پست مستقر در سطح سیستان و بلوچستان آغاز شد.
وی افزود: کمپین بهرفت میثاق نامه ای بین جمعیت هلال احمر و رانندگان است که تعهد می دهند در مدت سفر خود اصول راهنمایی و رانندگی را رعایت کنند تا حادثه ای رخ ندهد.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر سیستان و بلوچستان با اشاره به اقدامات حوزه جوانان جمعیت هلال احمر سیستان و بلوچستان در ایام نوروز گفت: ۲۲ هزار و ۶۸مسافر از ابتدای طرح نوروزی تاکنون به ایستگاه های سلامت حوزه جوانان این جمعیت مراجعه و از خدمات آن بهره مند شدند.
وی افزود: همچنین ۳۷ هزار و ۹۶۶ نفر از فضاهای دوستدار کودک، ۴۹ هزار و ۲۰۵ نفر از چادرهای نوروزی و ۲۳هزار و ۸۱۱ نفر از خیمه های نماز بهره مند شدند.
راشکی ادامه داد: ۷۸۶ خواهر و ۶۲۱ برادر از جوانان عضو جمعیت هلال احمر سیستان و بلوچستان در پست های نوروزی به ارائه خدمات به مسافران نوروزی می پردازند.
وی اظهار داشت: همچنین در این مدت توسط جوانان عضو این جمعیت محصولات فرهنگی شامل ۴۲ هزار و ۸۶۰ بروشور، ۲۴ هزار و ۷۱۴ عدد نقشه و غیره بین مسافران نوروزی سیستان و بلوچستان توزیع شد.