اخبار / استانی

تجلیل از خدمات داوطلبانه هلال احمر آذربایجان شرقی در سیستان و بلوچستان

رئیس شورای بخش نصرت آباد استان سیستان و بلوچستان با حضور در دفتر مدیرعامل هلال احمر در تبریز از خدمات داوطلبانه هلال احمر در بخش نصرت آباد و منطقه گراغه تقدیر و تشکر کرد.

۸ ماه قبل

تجلیل از خدمات داوطلبانه هلال احمر آذربایجان شرقی در سیستان و بلوچستان

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان آذربایجان شرقی، مولوی محمد گل براهویی رئیس شورای بخش نصرت آباد استان سیستان و بلوچستان صبح امروز سه شنبه ۱۳ آذر ۹۷ با حضور در دفتر مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان آذربایجان شرقی، از خدمات داوطلبانه تیم های درمانی جمعیت هلال احمر استان آذربایجان شرقی که در مردادماه سال جاری برای ارائه خدمات درمانی و اجرای طرحی به نام “نذر آب” به سیستان و بلوچستان رفته بودند تقدیر و تشکر کرد.

وی با ابراز رضایت از خدمات جمعیت هلال احمر کشور و جمعیت هلال احمر استان آذربایجان شرقی به اهالی استان سیستان و بلوچستان  گفت: مردم بخش نصرت آباد سیستان و بلوچستان همواره قدردان جمعیت هلال احمر بوده و خدمات درمانی و تامین آب در قالب طرح نذر آب را هرگز از یاد نخواهند برد.

سعید کنعانی مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان نیز در این دیدار ضمن تجلیل از قدردانی مردم، خدمت به مردم عزیز را وظیفه ذاتی نیروهای هلال احمر دانست و گفت: جمعیت هلال احمر بر اساس وظایف سازمانی و اصول هفتگانه خود همواره کمک به مردم عزیز و آسیب دیدگان از حوادث را افتخار خود دانسته و رضایت مردم از عملکرد خود  را توفیق الهی می داند .

وی افزود: خداوند متعال را شاکریم که توانستیم با کار گروهی و همراهی داوطلبان خدوم و مسئولین محترم در راستای تسکین آلام هموطنان عزیزمان در استان سیستان و بلوچستان گام برداشته و رضایت خاطر هموطنان را جلب کنیم.

لازم به ذکر است کاروان سلامت هلال احمر استان آذربایجان شرقی متشکل از یک تیم ۳۵ نفره از پزشکان اعصاب و روان، داخلی، اطفال، عفونی و کارشناسان ارشد مامایی و پرستار، محیط زیست و روانشناس با تجهیزات کامل و داروهای تخصصی، مردادماه سال جاری در راستای اجرای طرح نذر آب در منطقه گراغه بخش نصرت آباد شهرستان زاهدان و بخش کورین استان سیستان و بلوچستان به ارائه خدمات داوطلبانه از جمله توزیع دارو و خدمات درمان و بهداشتی رایگان پرداخته بودند.

دیدگاه‌ها