اخبار / ستادی

تجلیل دانشگاه‌های علوم پزشکی اردبیل و ایلام از مراکز توزیع داروی سها در این استان‌ها

معاونین غذا و داروی دانشگاه های علوم پزشکی استان‌های اردبیل و ایلام از عملکرد مراکز توزیع داروی سها در این استانها تجلیل کردند.

۳ ماه قبل

تجلیل دانشگاه‌های علوم پزشکی اردبیل و ایلام از مراکز توزیع داروی سها در این استان‌ها

به گزارش روابط عمومی سازمان تدارکات پزشکی جمعیت هلال‌احمر،  عملکرد مثبت مراکز توزیع دارویی سها در زمینه ارائه خدمات دارویی، جلب رضایت مشتریان و تعامل مطلوب با معاونت های غذا و دارو موجب شده که این مراکز در ارزشیابی‌های سالانه دانشگاه‌های علوم پزشکی رتبه‌های برتر را در میان شرکت‌های توزیع‌کننده دارو کسب کنند.

معاونت غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی استان ایلام در نامه‌ای به مدیر مرکز توزیع داروی سها در استان با اشاره به نتایج ارزشیابی سال ۱۳۹۷ این معاونت اعلام کرده است: مرکز پخش سها هلال در استان ایلام در ارزیابی‌های شرکت پخش سها رتبه یک را به دست آورده است. امکانات شرکت پخش سها هلال، رعایت تمامی الزامات قانونی، رضایت مشتریان، سرعت بخشی به توزیع داروهای مورد نیاز مردم و تعامل خوب با مشتریان و مسئولان از جمله دلایل موفقیت مرکز توزیع داروی سها در استان ایلام است.

همچنین در نامه معاونت غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی استان اردبیل به مدیر شرکت پخش سها هلال در استان تصریح شده است: «به جهت ارائه خدمات صادقانه در تأمین داروهای استان اردبیل و تلاش جنابعالی و یکایک پرسنل محترم آن شرکت در ارتقاء کیفیت ارائه خدمات دارویی و پیشبرد اهداف و همکاری های مستمر با این معاونت با توجه به نتیجه ارزشیابی سالانه (سال ۱۳۹۷) مورد تشویق قرار می‌گیرید. امیدوارم با تداوم هرچه بیشتر تلاش های مجموعه همکاران شرکت پخش سها تامین نیازهای دارویی استان اردبیل هرچه سریعتر وکامل تر میسر شود.»

همچنین مرکز توزیع داروی سها هلال در استان اردبیل بر اساس ارزشیابی معاونت غذا و داروی استان در سال ۱۳۹۷ و در میان ۴۲ شرکت توزیع دارو در جمع ۷ شرکت برتر توزیع کننده دارو قرار گرفت.