اخبار / ستادی

تحقق وعده رئیس جمعیت هلال‌احمر؛ ۳۲ دبیر باشگاه امداد و نجات، فردا عازم عتبات عالیات می شوند

رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال‌احمر از تحقق وعده دکتر علی‌اصغر پیوندی، رئیس جمعیت هلال‌احمر و اعزام ۳۲ نفر از دبیران باشگاه‌‌های امداد و نجات سراسر کشور به عتبات عالیات در روز یکشنبه ۳۰ تیر ماه خبر داد.

۲ ماه قبل

تحقق وعده رئیس جمعیت هلال‌احمر؛ ۳۲ دبیر باشگاه امداد و نجات، فردا عازم عتبات عالیات می شوند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر؛‌ مرتضی سلیمی با اعلام این خبر گفت: بهمن ماه سال گذشته در نخستین جلسه باشگاه امداد و نجات کشوری، رئیس جمعیت هلال احمر به امدادگران و نجاتگران این باشگاه وعده اعزام ۳ هزار امدادگر به مشهد مقدس و ۳۲ دبیر این باشگاه را به عتبات عالیات داد.
وی افزود: اعزام اعضای باشگاه از اسفند ماه سال گذشته آغاز شد و پایان خرداد ماه امسال، همه نجاتگران اعزام شدند و فردا ۳۲ دبیر باشگاه امداد و نجات کشور نیز هدیه خود را از رئیس جمعیت هلال احمر دریافت می کنند.
رئیس سازمان امداد و نجات با اشاره به این که اعضای باشگاه امداد و نجات، ‌نجاتگران و امدادگران جمعیت‌هلال‌احمر هستند، گفت: این افراد بر اساس انتخابات در استان‌ها، برگزیده می شوند و مسئولیت مشاوره به مدیران و انجام فعالیت های اجرائی را بر عهده دارند.
وی تشکیل باشگاه امدادگران و نجاتگران را یکی از مهمترین اقدامات این سازمان دانست و افزود: تشکیل باشگاه امدادگران و نجاتگران با گستره‌ای که جمعیت هلال احمر دارد، منطقی است و از این طریق می توان با تکیه بر دبیران از سراسر ایران اطلاعات کافی از وضعیت استان‌ها در حوزه امداد داشت.