اخبار / استانی

تربیت نیرو در سازمان جوانان یک اصل است

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر استان کرمان گفت: تربیت نیرو در سازمان جوانان یک اصل است.

۴ روز قبل

تربیت نیرو در سازمان جوانان یک اصل است

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان کرمان؛ حجت الاسلام والمسلمین مجید سجادی در مراسم گرامیداشت سالروز هفتاد و دوسالگی سازمان جوانان گفت: تربیت نیرو در سازمان جوانان یک اصل است و پرورش نسل جوان برای آینده بهتر و موفق کشور حائز اهمیت است.

سجادی گفت: سازمان جوانان جمعیت هلال احمر مسیر اصلاح و تربیت اعضای جوان و داوطلب است، اعضای جوانان هلال احمر با مهربانی، دلسوزی، رفاقت و همدلی در پیشبرد اهداف و اصول سازمان جوانان موفق خواهند بود.

وی با اشاره به راه اندازی و فعالیت کانون های غنچه های هلال، دانش آموزی، دانشجویی، جوانان، روستایی و طلاب گفت: افزایش توانمندی و مهارت امدادی در اعضای جوانان به خوبی رشد و پیشرفت کرده است و نمونه بارز آن، فعالیت های امدادی دانش آموزان طرح دادرس در حوادث و سوانح است.  

هلال احمر در حوادث پیشتاز است

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کرمان نیز ضمن گرامیداشت سالروز تاسیس سازمان جوانان گفت: هلال احمر در حوادث پیشتاز است و همواره در حال خدمت به مردم است.

رضا فلاح با اشاره به اینکه اهداف هلال احمر با آموزه ها و تعالیم اسلام منطبق است، افزود: تسکین بخشیدن به آلام بشری در هنگام قهر طبیعت و حوادثی که به دست انسان ایجاد می شود و آرامش بخشیدن به انسان ها برپایه احترام و شخصیت انسان ها از اهداف سازمان جوانان هلال احمر است که اعضای داوطلب در تحقق آن تلاش می کنند.

وی گفت: برنامه های حوزه جوانان به شکلی برنامه‌ریزی شود که همه اعضای جوانان هلال احمر به میدان عمل آیند.

 فلاح با اشاره به خلق راهکارها و لزوم نگهداشت نیروها افزود: باید جوانان را به گونه‌ای آموزش داد تا بتوانند الگویی برای فرهنگ‌سازی باشند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کرمان با اشاره به اجرای طرح ملی دادرس گفت: باید از توانمندی اعضای کانون های دانش‌آموزی به نحو مطلوب استفاده کنیم و این در حالی است که این ظرفیت بالقوه برای آینده جمعیت نیز موثر باشد.