آگهی

اخبار / استانی

تسکین آلام بشری محور فعالیت های هلال احمر است

مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر خوزستان گفت: علی رغم شرایط سختی که وجود دارد باید به مردم امید بدهیم و افق امیدوارکننده ای را برای آنها به ویژه نسل جوان ترسیم کنیم که با رفتار و تلاشی که در هلال احمر انجام می شود، این کار میسر است.

۷ ماه قبل

تسکین آلام بشری محور فعالیت های هلال احمر است

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال‌احمر خوزستان، دکتر علی خدادادی در جلسه شورای فرهنگی این نهاد با تسلیت شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) و ایام فاطمیه، اظهار کرد: در شرایط کنونی با دو جبهه روبرو هستیم‌ که یکی شرایط فعلی جامعه است که افرادی هستند که در راستای اهداف نظام قدم برنمی دارند.

وی افزود: مسائلی و مشکلاتی که برای مردم پیش می آید، باید بیش از پیش مورد توجه مسئولان قرار بگیرد و حل شود. 

مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر خوزستان با تأکید بر ضرورت ایجاد امید در مردم و پرهیز از دلسردی آنها، تصریح کرد: علی رغم شرایط سختی که وجود دارد باید به مردم امید بدهیم و افق امیدوارکننده ای را برای آنها به ویژه نسل جوان ترسیم کنیم که این با رفتار و تلاشی که می کنیم میسر است.

 سرمایه اجتماعی و عامل وحدت ملی، جمهوری اسلامی میراث شهدا است

دکتر خدادادی گفت: جوانان وقتی صداقت و تلاش مسئولان را ببینند به یاد شهدا می افتند و می فهمند که اصولی مقدس در جامعه حاکم است و بر اساس آن اصول در جامعه کارها انجام می شود.

وی ادامه داد: سرمایه اجتماعی و معنوی ما شهدا هستند که باعث ایجاد وحدت و انسجام ملی و حفظ دستاوردهای نظام و انقلاب شدند.

مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر خوزستان گفت: میراثی که از شهدا به ما رسیده، نظام جمهوری اسلامی است که باید در هر شرایط حفظ شود.

رضایتمندی مردم سرمایه اجتماعی هلال احمر است

دکتر خدادادی اضافه کرد: انقلاب ما یک انقلاب فرهنگی بوده و افتخارمان این است که ملتی با فرهنگ و تمدن دیرینه هستیم و حفظ این اصالت و هویت برای نسل بعد مهم است.

وی بیان کرد: جمعیت هلال‌احمر به عنوان یک نهاد فرهنگی می تواند در عرصه بین المللی خود را نشان دهد که طی چهل سال گذشته این را در سطح بین الملل نشان داده است.

مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر خوزستان افزود: زیرساخت های مناسبی که در هلال احمر استان وجود دارد موجب کسب خروجی مناسب شده و می شود.

 جمعیت ۲ میلیونی جوانان خوزستان فرصتی برای جذب داوطلبان هلال احمر

به گفته دکتر خدادادی خروجی نهایی هلال احمر رضایتمندی مردم و کسب سرمایه اجتماعی است.

وی تصریح کرد: علت توجه به حوزه امداد و نجات بحث بشردوستی و تسکین آلام بشری است و محوریت همه خدمات در هلال احمر باید تسکین آلام بشری باشد.

مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر خوزستان با اشاره به جمعیت دو میلیونی جوانان استان، آن را فرصت مناسبی برای جذب اعضای بیشتر برای ارائه خدمات به مردم و حرکت بزرگ فرهنگی اربعین دانست.

 ضرورت پاسداری از دستاوردهای ۴۰ ساله انقلاب، تضعیف کارآمدی جمهوری اسلامی در تیررس دشمنان

دکتر خدادادی با  تأکید بر پاسداری از دستاوردهای انقلاب اسلامی، یادآور شد: باید بتوانیم با ارائه دستاوردهای کم نظیر ۴۰ سال گذشته در حوزه های مختلف، از آنها حراست و پاسداری کنیم.

وی بیان کرد: انقلاب اسلامی علی رغم شرایط سخت و تنگناهایی نظیر جنگ تحمیلی و تحریم ها  و بر خلاف پیش بینی های دشمنان به راه خود ادامه دهد.

مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر خوزستان با بیان این که اکنون دشمنان کارآمدی جمهوری اسلامی را هدف قرار داده اند، تصریح کرد: هرچند کم و کاستی هایی هست ولی با تجربیاتی که به دست آمده باید این نقایص را جبران و رفع کنیم.

دست حمایت داوطلبان هلال احمر اهواز بر سر نیازمندان در هوای سرد زمستان

سرپرست جمعیت هلال احمر اهواز از توزیع یکصد پرس غذای گرم در میان کارتن خواب ها و نیازمندان سطح شهر خبر داد.

محسن شیخی علیزاده اظهار کرد: داوطلبان هلال احمر اهواز با توجه به برودت هوا، به نیازمندان بی خانمان سطح شهر سرکشی کرده و یکصد پرس غذا به ارزش ۱۵ میلیون ریال را در میانشان توزیع کردند.

وی افزود: همچنین داوطلبان هلال احمر اهواز یک دستگاه چرخ صنعتی خریداری و به یک زن سرپرست خانوار نیازمند که تاکنون زیر پوشش جمعیت بود، اهدا کردند.

به گفته سرپرست جمعیت هلال احمر اهواز این کار به منظور ایجاد درآمد پایدار برای این سرپرست خانوار انجام شد.