به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی جمعیت هلال‌احمر، در نخستین جلسه ستاد چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی که چهارشنبه گذشته و با حضور اعضای ستاد و دبیرکل جمعیت هلال‌احمر برگزار شد، پس از ارائه پیشنهادات هر یک از اعضا، بر اجرای هرچه باشکوه‌تر این مراسم تاکید شد.

دکتر پیروی، دبیرکل جمعیت هلال‌احمر در این جلسه با تاکید بر ضرورت انجام پیش‌بینی‌های لازم برای برگزاری این مراسم، گفت: برنامه‌ریزی و تلاش حداکثری برای برگزاری هرچه باشکوه‌تر سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، توجه به خلاقیت در برنامه‌ها و پرهیز از برنامه‌ها و فعالیت‌های بدون ارزش و اثرگذاری و از همه مهمتر بهره‌گیری از این فرصت مناسب به منظور معرفی خدمات و توانمندی‌های هلال‌احمر از جمله مسائل مهمی است که در برگزاری این مراسم باید مورد توجه قرار گیرد.

همچنین در جلسه دوم این ستاد، رئوس فعالیت‌ها و برنامه‌های رسانه‌ای، درون و برون سازمانی قابل اجرا در این مراسم مطرح و پیشنهادات روابط‌عمومی جمعیت و اعضای ستاد مطرح و در نهایت مقرر شد تا این برنامه‌ها پس از طرح و تایید در شورای معاونین جمعیت هلال‌احمر، اجرایی شود.

برگزاری اجلاس تولید محصولات فرهنگی و رسانه‌ای، برگزاری نمایشگاه و جشنواره و اجرای برنامه‌های متنوع همسو با ماموریت‌ها و وظایف جمعیت مهمترین محورهای برنامه‌های پیشنهادی در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی است.

دیدگاه کاربران