اخبار / ستادی

تصویب اولویت‌های پژوهشی جمعیت هلال‌احمر و آیین‌نامه‌های حمایت از پایان‌نامه‌ها، مقاله و شرکت در همایش‌های علمی

سومین جلسه شورای پژوهش و فناوری جمعیت، به ریاست دکتر پیروی دبیرکل جمعیت هلال احمر و حضور اعضای شورای پژوهشی، روز شنبه ۵ مرداد ۹۸ تشکیل شد.

۲ ماه قبل

تصویب اولویت‌های پژوهشی جمعیت هلال‌احمر و آیین‌نامه‌های حمایت از پایان‌نامه‌ها، مقاله و شرکت در همایش‌های علمی

به گزارش روابط عمومی معاونت آموزش، پژوهش و فناوری، در این جلسه اولویت‌های پژوهشی جمعیت هلال احمر در سال ۱۳۹۸ در حوزه‌های امداد و نجات، حقوق و روابط بین الملل، مشارکت‌های مردمی، خدمات اجتماعی و حمایتی، فعالیت‌های بشردوستانه داوطلبانه، بهداشت، درمان و توان بخشی، قوانین و مقررات و مباحث حقوقی و فقهی، وقف، فناوری‌های نوین و توسعه کمی و کیفی آموزش تعیین و به تصویب رسید.

در ادامه این جلسه فرایند ارسال و تصویب طرح‌های پژوهشی در جمعیت هلال احمر و مراکز تحقیقاتی تاب‌آوری در حوادث و بلایا و مدیریت سلامت در تجمع‌های انبوه و نیز ارزیابی طرح‌های مورد نظر بررسی و همچنین در این جلسه آیین‌نامه تشویق مقالات علمی، آیین‌نامه‌ی حمایت از پایان‌نامه‌های دانشجویی و شرکت در همایش‌های علمی نیز تصویب شد.

گفتنی است محققان می‌توانند با مراجعه به سایت معاونت آموزش و پژوهش به آدرس ert.rcs.ir لیست اولویت‌های پژوهشی را مشاهده و نسبت به ارسال پروپوزال از طریق سامانه پژوهشی کایپر اقدام نمایند.