اخبار / استانی

تقدیرامام جمعه ایلام از خدمات هلال احمر / ارائه آموزش های همگانی یکی از وظایف صدا و سیما

امام جمعه ایلام در نماز جمعه این هفته این استان ،ضمن تبریک هفته هلال احمر گفت: زحمات و تلاش های سخت کوشان اعضای هلال احمر قابل تقدیر است.

۴ ماه قبل

تقدیرامام جمعه ایلام از خدمات هلال احمر / ارائه آموزش های همگانی یکی از وظایف صدا و سیما

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر ایلام، مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر استان در خطبه های قبل از نماز جمعه این هفته ضمن تبریک تقارن هفته هلال احمر با ماه پر خیر و برکت رمضان گفت: اهداف و اصول هفتگانه جمعیت هلال احمر  همه بر محور و آموزه های دین مبین اسلام است.

حجت الاسلام و المسلمین الیاسی با بیان اینکه خوشحال کردن مردم سبب خوشحال کردن خداوند می شود، اظهار داشت: هر کسی که در گرفتاری ها به مردم یاری برساند، خداوند متعال هم در سخت ترین شرایط زندگی انسان خصوصا در روز قیامت به آنها آرامش و امنیت می دهد.

وی تاکید کرد: نقش هلال احمر در ایام اربعین امروز به عنوان یکی از مهم ترین وظایف سالانه جمعیت است و هلال احمر در این ایام به خدمت رسانی به زائران اباعبدالله الحسین(ع) که توفیق بسیار بزرگی است ، اقدام می کند.

وی در ادامه گزارش کامل و جامعی از اقدامات و عملکرد حوزه های مختلف امداد و نجات، جوانان و داوطلبان جمعیت هلال احمر استان بیان  کردند.

حضور هلال احمر در سخت ترین شرایط برای نجات جان مردم

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان ایلام از همکاری و همیاری صدا و سیما که در ایام ها و مناسبت های مختلف خدمات جمعیت هلال احمر را به خوبی پوشش می دهند تشکر کرد .

مدیر کل صدا و سیمای ایلام ضمن خیر قدم و تبریک هفته هلال احمر از ارائه خدمات و زحمات بسیار خوب هلال احمر در حوادث و اتفاقات و بلایایی که در کشور و استان به وجود آمد، تقدیر و تشکر کرد.

محمد بازوند همچنین به حضور ایثارگرانه هلال احمر در حوادث و بلایای طبیعی مثل سیل، زلزله، رانش زمین و غیره …. ، اشاره کرد و گفت: حضور هلال احمر در سخت ترین شرایط برای نجات جان مردم وصف نشدنی و قابل تقدیر است.

وی گفت: افزایش و جذب داوطلبان،جوانان و آموزش های همگانی به مردم بسیار ارزشمند است واین آموزش های همگانی به عنوان یکی از رسالت ها و وظایف صدا و سیما است که در ارتباط با هلال احمر این وظیفه برای ما با اهمیت تر است و وظیفه داریم نگاه بهتر و مثبتی با حوزه کاری هلال احمر داشته باشیم.