اخبار / استانی

تقدیر امام جمعه فسا از فعالیت هلال احمر در برنامه های فرهنگی شهرستان

امام جمعه فسا در دیدار با سرپرست جمعیت هلال احمر استان فارس از فعالیت های چشمگیر هلال احمر در برنامه های فرهنگی این شهرستان تقدیر کرد و گفت: جمعیت هلال احمر یک نیروی مردمی است و مشکلات مردم را درک می کند.

تقدیر امام جمعه فسا از فعالیت هلال احمر در برنامه های فرهنگی شهرستان

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان فارس؛ حسین درویشی با حضور در شهرستان فسا ضمن بازدید از روند اجرای پروژه آموزشی در حال ساخت شعبه این شهرستان بیان کرد : اصولی سازی و رعایت استانداردهای موجود از اصلی ترین مواردی است که می بایست واحد عمران جمعیت استان در دستور کار خویش قرار دهد .

درویشی از پیگیری ویژه جهت اجرای هر چه بهتر این پروژه خبر داد و افزود: با پیگیری های لازم سعی می کنیم در اولین فرصت پروژه آموزشی هلال احمر شهرستان فسا را به بهره برداری برسانیم .

در این بازدید سلیمان کرمی فرماندار ویژه فسا نیز حضور داشت و با سرپرست جمعیت هلال احمر استان گفت و گو کرد .

هلال احمری ها بازوان توانمند امام جمعه و فرماندار شهرستان هستند

سرپرست جمعیت هلال احمر استان فارس در ادامه بازدید خود از شهرستان فسا به دیدار امام جمعه این شهرستان رفت و با وی دیدار و گفت و گو کرد .

در این دیدار حجت الاسلام جمالی زاده امام جمعه فسا از فعالیت های چشمگیر هلال احمر در برنامه های فرهنگی این شهرستان تقدیر کرد و گفت: جمعیت هلال احمر یک نیروی مردمی است و مشکلات مردم را درک و در راستای تسکین آلام آن ها تلاش می کند و همین باعث شده است تا مردم اعتماد کاملی به این سازمان داشته باشند .

امام جمعه شهرستان فسا همچنین خواستار تکمیل پروژه آموزشی هلال احمر این شهرستان شد و اظهار کرد: با تکمیل و راه اندازی این پروژه آموزشی می توان مردم را به سمت و سوی هلال احمر سوق داده و آنها را به این خانواده بزرگ اضافه کرد.

سرپرست جمعیت هلال احمر استان فارس نیز در این دیدار با تقدیر از نگاه ویژه امام جمعه به این جمعیت گفت: در شهرستان ها نجاتگران و امدادگران بازوان توانمند ائمه جمعه و فرمانداران هستند و این تعامل می تواند بر خدمات رسانی به مردم بیفزاید.

حسین درویشی به ماموریت های جمعیت هلال احمر اشاره و بیان کرد: یکی از اهداف جمعیت هلال احمر تسکین آلام بشری است و این موضوع در زمان های غیر از بحران نیز با برپایی کاروان های سلامت توسط اعضای داوطلب این سازمان می توان مشاهده کرد.

بازدید از ساختمان شعبه، انبار امدادی و مهمانسرای جمعیت هلال احمر شهرستان فسا از دیگر برنامه هایی بود که سرپرست جمعیت استان در سفر یکروزه خود به این شهرستان انجام داد .

در این سفر، معاون منابع انسانی و پشتیبانی و خزانه دار و عامل ذیحساب جمعیت هلال احمر استان فارس سرپرست این جمعیت را همراهی کردند.

بازدید: 82

دیدگاه کاربران