اخبار / ستادی

تقدیر رئیس سازمان داوطلبان از مشارکت حداکثری داوطلبان در ویژه برنامه های چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی

رئیس سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر با صدور پیامی، از مشارکت اعضا و داوطلبان در اعزام کاروان های سلامت جمعیت هلال احمر به مناطق محروم و دورافتاده و همچنین اجرای برنامه های نیابت و اهدای خون در ایام دهه مبارک فجر تقدیر کرد.

۵ روز قبل

تقدیر رئیس سازمان داوطلبان از مشارکت حداکثری داوطلبان در ویژه برنامه های چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی

به گزارش روابط عمومی سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر، متن پیام محمد نصیری بدین شرح است:

“بی شک، سلامت و کرامت از جلوه های شکوهمند موهبت الهی است و برخورداری از چنین موهبت هایی، رسالتی را برای تمامی کسانی که در کسوت پرافتخار داوطلبی به خدمت خالق و مخلوق مشغولند را هموار می کند.

جمعیت هلال احمر در سال‌های اخیر با اتکا به فعالیت‌های نوع دوستانه داوطلبان توانسته است حد و مرز خدمات  خود را  ارتقا دهد. انبوه خدمات سلامت، حمایتی فرهنگی با گسترش زمینه حضور اعضا و داوطلبان در جمعیت به‌نحوی فراهم شده است که امروز به جرأت می‌توان گفت آنان چرخ عملکرد اجتماعی این سازمان عظیم را با اتکا به استعداد خود پیش می‌برند.

 در ایام دهه شکوهمند فجر و همزمان با چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، تداوم فعالیت‌های پزشکان و پیراپزشکان داوطلب  در قالب۴۳۲ کاروان سلامت باعث شد انبوهی از مخاطبان با فهرست بلند بالایی از خدمات بهداشتی- درمانی متنوع مواجه شوند که در آن سعی شده بود آموزش و آگاهی بخشی را به‌صورت همزمان به آنان ارائه دهد. باید گفت داوطلبانی که همت خود را مضاعف کردند و برای خدمت رسانی، سختی سفر به روستاهای سیستان و بلوچستان، کهگیلویه و بویراحمد و یا کرمانشاه  را بر تن و جسم و جان خود خریدند، بسیار بیشتر از دیگران به مفهوم یاری رسانی و نیکوکاری پی برده اند. از سویی دیگر داوطلبانی که با اهدای خون و یا در قالب برنامه ملی نیابت، دیدار با خانواده های معزز شهدا و نشستن دور شمع وجود سالمندان، معلولان و جانبازان سرافرازمان را جزو برنامه ها و اولویت های خود قرار دادند و بی تردید به دیدار و ملاقات بزرگان، پیشکسوتان و حق داران شتافتن هم محبت افزاست و هم در لباس زیبای بزرگداشت و قدردانی جلوه می کند.

ما به این فرهنگ داوطلبی که توسط اعضا و داوطلبان مان به عینیت رسیده است افتخار می‌کنیم و معتقدیم که این فرهنگ در مسائل کشور و در همه حوزه‌ها نجات بخش است .

اینجانب در کمال ادب و ارادت، از مشارکت خالصانه داوطلبان مشارکت کننده در ویژه برنامه های چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و از اینکه با سعه صدر، حس نوع دوستی و حسن خلق، با همت و تلاش جدی و با توجه به شرایط بسیار سخت و صعب  نسبت به اهدای سلامتی و کرامت به هموطنان شریف و ساکنان مناطق محروم و دورافتاده  اهتمام ورزیدند، تقدیر نموده و از درگاه حضرت احدیت برای شان، صحت، سلامت، سعادت و سیادت مسالت دارم.”