اخبار / استانی

تقدیر ستاد اقامه نماز استان خراسان شمالی از هلال‌احمر

رئیس ستاد اقامه نماز خراسان شمالی بر جایگاه ویژه جمعیت هلال احمر استان میان سایر دستگاه های اجرایی استان در اقامه نماز و تبیین مسائل دینی تاکید کرد.

۱ ماه قبل

تقدیر ستاد اقامه نماز استان خراسان شمالی از هلال‌احمر

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر خراسان شمالی؛ حجت الاسلام والمسلمین رضا احمدی فر در جلسه شورای اقامه نماز جمعیت هلال احمر خراسان شمالی با تقدیر از فعالیت های این مجموعه در زمینه ترویج و تبیین مسائل دینی به ویژه نماز گفت: این مجموعه ویژگی هایی دارد که سبب انتظارات بیشتر ما از آن می شود.

وی گفت: دفتر نمایندگی ولی فقیه در معدود دستگاه های اجرایی استان فعالیت دارد که جمعیت هلال احمر یکی از آنهاست و این نشان دهنده جایگاه ویژه این دستگاه است. همچنین دفتر نمایندگی ولی فقیه در هلال احمر یکی از اعضای شورای اقامه نماز استان بوده و مخاطبان این مجموعه بسیار بالاست و انجام بسیاری از امور در زمان های مخصوص و شرایط ویژه بر عهده جمعیت هلال احمر است.

وی تاکید کرد: این ویژگی ها موجب شده است تا انتظارات ویژه ای از جمعیت هلال احمر استان در مسائل دینی داشته باشیم که تاکنون با مدیریت مجموعه هلال احمر استان به نحوی مطلوب انجام شده است و امیدواریم همه مجموعه ها در مسائل دینی به ویژه نماز همانند جمعیت هلال احمر استان فعالیت مناسبی داشته باشند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان شمالی نیز در این جلسه بر لزوم اقامه نماز اول وقت تاکید کرد.

در پایان این جلسه اعضای هیات نظارت بر عملکرد توسعه و ترویج فرهنگ نماز در جمعیت هلال احمر استان نیز معرفی شدند.