اخبار / استانی

تقدیر عضو کمیسیون عمران مجلس از فعالیتهای جوانان و امدادگران هلال کردستان

نماینده حوزه انتخابیه شهرستانهای سنندج، دیواندره و کامیاران در مجلس شورای اسلامی، ضمن بازدید از روند ارائه خدمات نوروزی به مسافران و گردشگران استان کردستان، به کمپین ملی بهرفت پیوست.

۱ ماه قبل

تقدیر عضو کمیسیون عمران مجلس از فعالیتهای جوانان و امدادگران هلال کردستان

به گزارش روابط عمومی هلال احمر کردستان؛ مهندس سید احسن علوی در سومین روز از نوروز ۱۳۹۸ به همراه مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان در پایگاه امداد و نجات و پست های راهنمایی مسافرین نوروزی شهرستان سنندج حضور پیدا کرده و طی سخنانی از زحمات و تلاشهای ارزشمند جمعیت هلال احمر کردستان تقدیر و تشکر نمود.

این عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی، راه اندازی کمپین ملی بهرفت را اقدامی فرهنگی در راستای فرهنگ سازی و ساختن تعهدی وجدانی و اخلاقی برای رانندگان در جاده ها دانست و ابراز امیدواری کرد که با رعایت استاندارهای و اصول صحیح رانندگی ، حوادث جاده ای کاهش پیدا کرده و تلفات جانی آن رو به کاهش باشد.

سید احسن علوی همچنین در بازدید از تیم امداد و نجات بانوان (ملقب به تیم توان) شهرستان سنندج، حضور بانوان امدادگر در عرصه های امداد و نجات را حرکتی مهم و قابل تقدیر در راستای توانمند سازی بانوان جامعه و استفاده از خدمات ایشان در عرصه های امدادرسانی دانست .

این نماینده مجلس در ادامه بازدید از نحوه اجرای طرحهای ملی خدمات نوروزی به دیدار و گفت و گوی صمیمانه با تیم واکنش سریع جمعیت هلال احمر استان پرداخت و ضمن بازدید از تجهیزات تخصصی و خودروهای نجات جمعیت استان، از اعضای تیم واکنش سریع جمعیت استان تقدیر و تشکر کرد.

علوی در خاتمه ضمن تبریک سال نو به تمامی نجاتگران و اعضای جوانان جمعیت هلال احمر ، سفری خوب و آرام برای مسافران آرزو کرد و  از ارائه خدمات نوروزی به مسافرین و گردشگران استان کردستان توسط جمعیت هلال احمر  ابراز رضایت کرد.