تلاش برای ارتقاء هلال احمر یکی از رسالت های اصلی نمایندگان مجلس است

نماینده منتخب مردم شهرستان های سروآباد و مریوان و عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی در بازدید از جمعیت هلال احمر کردستان، جمعیت هلال احمر را خانه مردم توصیف کرد و تلاش در جهت پیشرفت و ارتقاء جمعیت هلال احمر را یکی از رسالت های اصلی نمایندگان مجلس برشمرد.

۸ ماه قبل

تلاش برای ارتقاء هلال احمر یکی از رسالت های اصلی نمایندگان مجلس است

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان کردستان، منصور مرادی در جمع شورای معاونین جمعیت هلال احمر کردستان ضمن بررسی مسائل و مشکلات جمعیت هلال احمر، از بخش های مختلف این جمعیت بازدید کرد.

ارائه خدمات بهینه به عموم مردم

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی در جلسه شورای معاونین استان، اظهارکرد: جمعیت هلال احمر یک نهاد کاملا مردمی و عام المنفعه است و ارتقاء و پیشرفت جمعیت هلال احمر در تمامی سطوح و ابعاد باعث ارائه خدمات بیشتر و بهتر به عموم مردم خواهد شد. وی تصریح کرد: تلاش برای ارتقاء خدمات رسانی جمعیت هلال احمر، تلاش برای ارائه خدمات بهینه به عموم مردم است.

مرادی، نمایندگان مردم استان کردستان در مجلس شورای اسلامی را حامی مردم و همراه با جمعیت هلال احمر خواند و اذعان کرد: نمایندگان، تمامی تلاش خود را در جهت اعتلاء جمعیت هلال احمر بکار خواهند گرفت.

وی همچنین از جمعیت هلال احمر استان خواست که ارتباط مستمر خود با نمایندگان را حفظ کند تا  با مشورت و همفکری و رایزنی های لازم گام های اساسی در جهت اعتلاء جمعیت هلال احمر استان برداشته شود .

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کردستان در ابتدای این جلسه به تشریح وضعیت موجود استان کردستان پرداخت و بر ضرورت تقویت زیرساخت های امداد و نجات استان در جهت آمادگی مقابله با حوادث طبیعی و غیر طبیعی تاکید کرد.

محمدی افزایش پایگاههای امداد و نجات، استانداردسازی انبارهای امداد و نجات، ارتقاء تجهیزات تخصصی امداد و نجات، ارتقاء ناوگان ترابری و حمل و نقل جمعیت هلال احمر استان را از اصلی ترین دغدغه های جمعیت هلال احمر کردستان برشمرد و از نمایندگان مردم استان در مجلس شورای اسلامی خواست تا مثل همیشه اهتمام لازم برای تحقق موارد اشاره شده را داشته باشند.

بازدید از مرکز فرماندهی عملیات (EOC)

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی، به همراه مدیرعامل و معاونین جمعیت هلال احمر استان کردستان با حضور در مرکز فرماندهی عملیات استان از فعالیت های نجاتگران و عوامل امدادی و نیز سامانه تجهیزات مونیتورینگ محورهای مواصلاتی بازدید کرد.

محمد باقر محمدی در طی این بازدید گزارش کاملی از نحوه فعالیت مرکز فرماندهی عملیات جمعیت استان و نحوه انجام فرآیند فعالیت های جاری در مرکزEOC را ارایه کرد و در ادامه  به همراه عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی دقایقی را به گفت و گو، با چند تن از مدیران ارشد سازمان امداد و نجات کشور در خصوص فعالیت های جاری امداد و نجات استان پرداختند.