اخبار / حوادث

تلاش امدادگران برای کشف جسد جوان ۳۰ ساله در رودخانه”مردق چای”

رئیس جمعیت هلال احمر مراغه گفت: تلاش نیروهای امدادی هلال احمر و آتش نشانی برای کشف جسد جوان ۳۰ ساله مراغه‌ای که روز جمعه در رودخانه مردق چای غرق شده بود همچنان ادامه دارد.

۲ ماه قبل

تلاش امدادگران برای کشف جسد جوان ۳۰ ساله در رودخانه”مردق چای”

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان آذربایجان شرقی ،محمدباقرغفاری با اشاره به غرق شدن جوان ۳۰ ساله مراغه‌ای در رودخانه «مردق چای» این شهرستان اظهارداشت: جمعه هفته گذشته طی تماس تلفنی با مرکزعملیات هلال احمر این شهرستان غرق شدن یک جوان ۳۰ ساله در مردق چای اعلام و بلافاصله نیروهای امدادونجات جمعیت هلال احمر به محل حادثه اعزام شدند.

غفاری اظهارکرد: غرق شدن این جوان شامگاه روز جمعه به هلال احمر گزارش شده و در حال حاضر ۶ گروه امداد و نجات شهرستان به همراه گروه‌هایی از شهرستان ملکان درحال جستوجوی جسد این فرد هستند.

وی افزود: باگذشت دو روز از زمان حادثه و عملیات امداد و نجات متاسفانه جسد جوان غرق شده پیدا نشده و تلاش‌ها برای کشف جسدهم چنان ادامه دارد.

غفاری تصریح کرد: برای کشف این جسد کلیه نیروهای امدادونجات جمعیت هلال احمر و سازمان آتش نشانی این شهرستان بسیج شده وبه صورت شبانه تلاش می‌کنند.

رئیس جمعیت هلال احمر مراغه در ادامه با اشاره به جزئیات این حادثه اظهارکرد: این جوان از پایین غار هامپوئیل و در زمان عبور به داخل رودخانه پرت شده و درحال حاضرعملیات برای کشف جسد این جوان مراغه‌ای ادامه دارد.

 

وی تصریح کرد: طی هفته‌های گذشته نیزیک طلبه جوان از همان نقطه به رودخانه مردق چای پرت شده بود که جان خود را از دست داد.

غفاری اضافه کرد: رودخانه مردق چای از رودخانه‌های دائمی کوه سهند است که امسال به دلیل بارش برف در طبیعت سهند نسبت به سال‌های گذشته آب بیشتری داشته و سرعت ورود آب به این رودخانه افزایش پیدا کرده است.