اخبار / ستادی

تلالو انسانیت و فطرت پاک جان‌مایه فعالیت‌های داوطلبان است

حجت‌الاسلام و المسلمین معزی در بازدید از انبار جمع‌آوری کمک‌های مردمی سازمان داوطلبان مستقر در شهرستان اهواز، تلالو انسانیت و فطرت پاک را جان مایه فعالیت های داوطلبانی دانست که در این مجموعه برای کمک به سیل زدگان و رسیدن هدایای مردمی به آنان شبانه روز تلاش می کنند.

۱ هفته قبل

تلالو انسانیت و فطرت پاک جان‌مایه فعالیت‌های داوطلبان است
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی حوزه نمایندگی ولی‌فقیه در جمعیت هلال‌احمر، نماینده ولی فقیه در جمعیت هلال احمر ایمان قوی و اعتقاد به باورهای اصیل اسلامی را بنیان چنین فعالیت های انسان دوستانه دانست و افزود: نگهداشت همین روحیه می تواند کمک شایانی به سرعت بخشیدن به بازگشت زندگی عادی سیل‌زدگان کند.
 
حجت الاسلام و المسلمین معزی در همین زمینه ادامه داد: اکنون زمان آن رسیده است که مردم ایران اسلامی با حمایت‌ های خود از سیل زدگان و با اتحاد و همدلی موجب تسریع در روند بازسازی و جبران خسارات وارده به زندگی آنها شوند.
 
یادآور می‌شود انبار جمع آوری و بسته بندی هدایای مردمی سازمان داوطلبان که در شهر اهواز است قرار دارد تاکنون بیش از ۲۷ هزار سبد بهداشتی و غذایی آماده و در بین سیل‌زدگان توزیع کرده است.
 
در این انبار بیش از چهارهزار نفر ساعت طی ۱۰ روز گذشته به صورت داوطلبانه کار بسته‌بندی و ارسال اقلام اهدایی مردم و مراکز خیریه، شرکت‌های‌خصوصی و نهادهای عمومی را به عهده داشته‌اند.