اخبار / ستادی

تمدید پویش تهیه و توزیع ۲۰ هزار بسته غذایی برای مادران شیرده و کم بضاعت تا شب یلدا

 رئیس سازمان امداد و نجات از تمدید پویش تهیه و توزیع ۲۰هزار بسته غذایی برای مادران و شیرده و کم بضاعت با همکاری جمعیت هلال احمر، فروشگاه رفاه و یونیسف تا شب یلدا خبر داد.

۱۰ ماه قبل

تمدید پویش تهیه و توزیع ۲۰ هزار بسته غذایی برای مادران شیرده و کم بضاعت تا شب یلدا

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر،مرتضی سلیمی؛ رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر با اعلام این خبر گفت: این طرح برای قشر نیازمند کشور مفید باشد چرا که قرار است جمعیت هلال احمر در پویش برای مادران، بسته های مواد غذایی را میان مادران شیرده و کم بضاعت کشور توزیع کند.

رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر خاطرنشان کرد: جمعیت هلال احمر داوطلبانه در این پویش بر اساس اهداف بشردوستانه همکاری می کند.

ویل پارکس نماینده یونیسف در ایرانبا حضور در فروشگاه رفاه گفت: این یکی از بهترین نوع همکاری میان شرکت خصوصی فروشگاه رفاه، جمعیت هلال احمر و یکی از نهادهای سازمان ملل یعنی یونیسف به منظور کاهش اثرات فقر در میان مادران شیرده و کم بضاعت است.

وی به دیگر همکاری های جمعیت هلال احمر با یونیسف اشاره کرد و افزود: پیش از این نیز همکاری خوبی با هلال احمر داشتیم و امیدواریم این طرح همانند تجربیات گذشته خوب و ارزنده باشد.

به گفته پارکس، امیدواریم با موفقیت طرح در ایران بتوانیم، پروژه های دیگری در سایر نقاط دنیا برای کاهش اثرات فقر اجرایی کنیم.

همچنین رسول محمدی؛ مدیر عامل فروشگاه های زنجیره‌ای رفاه نیز در ادامه با بیان اینکه مشارکت هلال احمر و سازمان یونیسف در پویش برای مادران می تواند نتایج قابل توجهی داشته باشد که در دیگر کشورها نیز مطلوب باشد، اظهارداشت: برای انجام این پویش برنامه مطالعاتی انجام شده و استقبال مردم از این طرح که از ابتدای آبان ماه آغاز شده، بسیار چشمگیر بوده است.

محمدی با بیان اینکه استقبال خوب مردم سبب شده مدت زمان پویش را تا شب یلدا تمدید کنیم، خاطرنشان کرد: در نظر داریم چنین پویش هایی را در آستانه عید نوروز هم برگزار کنیم تا اقشار کم بضاعت از مزایای آن بهره مند شوند.

لازم به ذکر است، در پویش تهیه و توزیع بسته غذایی برای مادران و شیرده و کم بضاعت، مردم می توانند با خرید رسیدهای، یک هزار، ۲ هزار و پنج هزار تومانی از فروشگاه رفاه بسته غذایی ویژه مادران شیرده و کم بضاعت را تهیه کنند. همچنین فروشگاه رفاه متعهد است به میزان ۲ برابر از رسیدهای خریداری شده را به شکل بسته غذایی تهیه و در اختیار جمعیت هلال احمر برای توزیع در میان نیازمندان قرار دهد.