اخبار / ستادی

توزیع سبدهای غذایی پویش” برای مادران ” در مناطق محروم با مشارکت داوطلبان

سرپرست سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر از مشارکت داوطلبان در شناسایی، نیازسنجی ساکنان مناطق محروم به ویژه مادران شیرده و کم بضاعت برای توزیع سبدهای غذایی پویش” برای مادران” خبر داد و گفت: خیرین و هنرمندان داوطلب جمعیت هلال احمر نیز برای کمک به تامین هزینه های تهیه سبدهای غذایی و همچنین جلب کمک های مردمی درسراسر کشور در این پویش همراه می شوند.

۱۱ ماه قبل

توزیع سبدهای غذایی پویش” برای مادران ” در مناطق محروم با مشارکت داوطلبان

به گزارش روابط عمومی سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر، مهندس حبیب درگاهی در نشست با مدیر بازرگانی فروشگاه رفاه بیان کرد: در جمعیت هلال احمر به لحاظ برخورداری از سرمایه اعتماد مردمی، فرصت های بسیار بزرگی برای انجام مسئولیت پذیری اجتماعی صاحبان حرف و صنایع فراهم کرده است.

وی با تاکید بر اینکه تاکنون هنرمندان و چهره های شاخص اجتماعی داوطلب جمعیت هلال احمر در تمامی شرایط بحران و مواقع عادی، هنر و وجهه اجتماعی خود را که جامعه به آن‌ها داده است، در خدمت جامعه به کار گرفته اند، افزود: به طور یقین سلبریتی‌های داوطلب می‌توانند از محبوبیت خود برای ترویج و تبلیغ این پویش استفاده کنند.

سرپرست سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر تصریح کرد: مشارکت فروشگاه های زنجیره ای رفاه در تهیه و تامین اقلام مورد نیاز زلزله زدگان استان کرمانشاه، چشم اندازهای جدیدی را در زمینه همکاری با این سازمان ایجاد کرد و امکان مشارکت خیرین و داوطلبان جمعیت هلال احمر در تامین هزینه ها و به ویژه توزیع در میان نیازمندان شناسایی شده در استان های محروم پیشنهاد شد که پس از امضای تفاهم نامه، به زودی کار توزیع بسته های غذایی اغاز می شود.

همچنین مدیر بازرگانی فروشگاه رفاه با تاکید بر اینکه جمعیت هلال احمر یک برند محبوب در جامعه است، عنوان کرد: با وجودی که چند روزی بیش نیست که این پویش آغاز شده، اما میزان مشارکت مردم نوعدوست قابل تحسین است، افزود: روزانه بیش از ۳ هزار بسته غذایی در فروشگاه های زنجیره ای رفاه در سراسر کشور تهیه و آماده توزیع می شود که مشارکت سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر به عنوان یک سازمان نظارتی در ارسال بسته ها به درب منازل نیازمندان شناسایی شده می تواند تصویرگر تاثیرگذاری کمک نیکوکاران در بهبود سطح تغذیه نیازمندان به خصوص مادران شیرده و کم بضاعت باشد.

ابوالفضل کریمی با اشاره به فعالیت این پویش از یکم الی سی ام آبان ماه سال جاری، اضافه کرد: تاکنون ۲۰ هزار بسته غذایی تهیه شده است که هموطنان می توانند با خرید کارت های مشخص شده از تمامی شعب فروشگاه های رفاه در سراسر کشور به ازای یک هزار، ۲ هزار و ۵ هزار تومان در تهیه بسته های غذایی برای ارسال به مناطق محروم در این پویش مشارکت کنند.

وی عنوان کرد: شرکت فروشگاه های زنجیره ای رفاه با مشارکت یونیسف و سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر و همکاری شرکت های بزرگ غذایی کشور دو برابر کمک های دریافتی از مشارکت کنندگان را صرف تهیه این بسته های غذایی می کند و هدف اصلی این پویش رساندن بسته های غذایی به مادران شیرده و کم بضاعت در مناطق محروم است.

لازم به ذکر است، جدیدترین اخبار و مطالب مرتبط با پویش “برای مادران” در خبرهای آتی بر روی سایت و صفحه اینستاگرام جمعیت هلال احمر، سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر و فروشگاه های زنجیره ای رفاه به مردم نیکوکار اطلاع رسانی خواهد شد.