اخبار / ستادی

توزیع ۱۸ هزار بسته آموزشی نوشت افزار اهدایی از هلال احمر به دانش آموزان سیستان و بلوچستان

همزمان با ۱۳ آبان ماه و روز دانش آموز با حضور رئیس سازمان جوانان هلال احمر و معاون پیش دبستانی و دانش آموزی سازمان، ۱۸ هزار بسته آموزشی نوشت افزار در بین دانش آموزان سیستان و بلوچستان توزیع شد.

۱۱ ماه قبل

توزیع ۱۸ هزار بسته آموزشی نوشت افزار اهدایی از هلال احمر به دانش آموزان سیستان و بلوچستان

به گزارش روابط عمومی سازمان جوانان هلال احمر؛ شهاب الدین صابونچی اجرای این طرح را در راستای ماموریت های هلال احمر و رفع نیاز های محرومان دانست و گفت: جمعیت هلال احمر نهادی است از مردم و برای مردم و هر جا لازم باشد با تمام توان حضور پیدا می کند.
رئیس سازمان جوانان جمعیت هلال احمر، ضمن خرسندی از سومین سفر خود به استان سیستان و بلوچستان افزود: وظیفه هلال احمر کاهش آلام و تکریم سلامت انسان ها و انعکاس مطالبه گری مردم است و باید صدای مردم آسیب دیده را به گوش مسئولین برساند.
وی افزود: با توجه به اینکه ما یکی از تشکل های مهم دانش آموزی و دانشجویی در سطح کشور هستیم نیاز است تا بیشتر به دانش آموزان و علی الخصوص آنانی که در مناطق محروم زندگی می کنند توجه داشته باشیم.
رسول راشکی، مدیرعامل جمعیت هلال احمر سیستان و بلوچستان ضمن خرسندی از حضور رئیس سازمان جوانان و تداوم برنامه های از این گونه با اظهار اینکه استان بیش از ۲۰ سال است که درگیر خشکسالی بی سابقه شده و هر روز شرایط زندگی مردم را سخت کرده گفت: خوشبختانه جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران به عنوان ارگان حاضر در تمام حوادث طبیعی و غیرطبیعی قدم به میان گذاشته تا با آنچه در توان دارد از رنج و درد مردم سیستان و بلوچستان بکاهد و در بحرانی چنین، در کنار مردم آسیب دیده باشد.