اخبار / ستادی

توزیع ۶۰ هزار بسته آموزشی و بهداشتی برای دانش‌آموزان نیازمند

رئیس سازمان جوانان هلال‌احمر از توزیع ۶۰ هزار بسته آموزشی، نوشت‌افزار، لباس و بسته بهداشتی میان دانش‌آموزان نیازمند ۲ استان سیستان و بلوچستان و کرمانشاه از ۱۳ تا ۲۱ آبان ماه خبر داد.

۱۱ ماه قبل

توزیع ۶۰ هزار بسته آموزشی و بهداشتی برای دانش‌آموزان نیازمند

به گزارش روابط عمومی سازمان جوانان جمعیت هلال احمر، شهاب‌الدین صابونچی در گفت‌وگو با خبرنگار سلامت خبرگزاری فارس، در ارتباط با تهیه و توزیع بسته‌های بشردوستانه به کودکان و نوجوانان سیستان و بلوچستان و کرمانشاه، اظهار داشت: این اقدام در راستای مأموریت‌های هلال‌احمر و رفع نیازهای محرومان در این دو استان انجام می‌گیرد و از آنجایی که بسیاری از نهادها در ابتدای مهر نسبت به توزیع اقلام نوشت‌افزار اقدام کردند ما تصمیم گرفتیم این برنامه را برای ۱۳ آبان و روز دانش‌آموز اجرا کنیم.

وی افزود: بر همین اساس مقدار زیادی پوشاک و البسه،‌نوشت‌افزار و اقلام بهداشتی تهیه شده و از ۱۳ آبان تا ۲۱ آبان که سالروز وقوع زلزله کرمانشاه است میان دانش‌آموزان نیازمند توزیع می‌کنیم.

رئیس سازمان جوانان هلال‌احمر با اشاره به اینکه ۱۰ هزار پک بهداشتی توسط صلیب سرخ کره جنوبی تهیه شده و در اختیار جمعیت هلال‌احمر برای توزیع میان زلزله‌زدگان کرمانشاه قرار گرفته است، گفت: این پک‌های بهداشتی به همراه البسه و سایر اقلام نوشت‌افزار ۱۳ آبان توزیع خواهد شد.

صابونچی خاطرنشان کرد: ۴۰ هزار بسته آموزشی و نوشت‌افزار، ۱۰ هزار لباس و پوشاک و ۱۰ هزار پک بهداشتی از جمله اقلامی است که در حال ارسال به استان‌های سیستان و بلوچستان و کرمانشاه است.