آگهی

اخبار / استانی

توزیع ۶۰۰ بسته بهداشتی و فرهنگی در روستاهای محروم مهران/ اهدای ۱۳ کمک جهیزیه به نوعروسان کم‌برخوردار

معاون امور داوطلبان جمعیت هلال احمر ایلام از اجرای پروژه داوطلبی، درمانی و حمایتی در شهرستان مهران با معاینه و درمان ۱۰۰ روستایی و توزیع ۶۰۰ بسته بهداشتی و فرهنگی در روستاهای محروم این شهرستان خبر داد.

۱ ماه قبل

توزیع ۶۰۰ بسته بهداشتی و فرهنگی در روستاهای محروم مهران/ اهدای ۱۳ کمک جهیزیه به نوعروسان کم‌برخوردار

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان ایلام، معصومه شاهماری گفت: این پروژه داوطلبی در روستاهای محروم چالاب، چنگوله و شهرک اسلامیه از خدمات سفر خیرخواهانه تیم تخصصی پوست و مو و خدمات داوطلبانه شرکت پارس حیان با همکاری و مشارکت جمعیت هلال احمر و خانه مشارکت های مردمی دانشگاه علوم پزشکی ایلام در شهرستان مهران اجرا شد.

وی گفت: این پروژه داوطلبی به منظور اجرای اهداف انسان دوستانه جمعیت هلال احمر و نیز حمایت از زندگی و سلامت انسانها با رویکرد ارائه خدمات بهداشتی، درمانی و حمایتی به روستائیان محروم منطقه انجام شد.

معاون امور داوطلبان جمعیت هلال احمر ایلام گفت: با حضور متخصص پوست و مو، کارشناس بهداشت، تکنسین دارویی، پرستار و جمعی دیگر از اعضای داوطلبان هلال احمر در این پروژه ۱۰۰ نفر به صورت رایگان ویزیت شدند و بیش از ۶۰۰ بسته بهداشتی و فرهنگی در میان روستائیان محروم این مناطق توزیع شد.

 

اهدا ۱۳ کمک جهیزیه به نوعروسان کم برخوردار توسط خیرین دره شهر

معاون امور داوطلبان هلال احمر ایلام همچنین از اهدای ۲۸ قلم کمک جهیزیه به نوعروسان کم برخوردار به مناسبت دهه کرامت توسط خیرین داوطلب و نیکوکار هلال احمر شهرستان دره شهر خبر داد.

وی گفت: به همت داوطلبان و خیرین جمعیت هلال احمر شهرستان دره شهر، در اقدامی خداپسندانه ۱۳ کمک جهیزیه به نوعروسان روستایی محروم و کم برخوردار به مناسبت دهه کرامت توسط داوطلبان و خیرین جمعیت هلال احمر شهرستان دره شهر در قالب پروژه داوطلبی جهیزیه اهدا شد.

شاهماری گفت: به منظور ترویج فرهنگ نیکوکاری و کمک به نیازمندان و خانواده های روستایی کم بضاعت و محروم توسط خیرین داوطلب و نیکوکار هلال احمر شهرستان دره شهر تعداد ۱۳ کمک جهیزیه به ارزش بیش از ۴۰ میلیون ریال برای نوعروسان نیازمند تهیه و به آنها اهدا شد.