اخبار / استانی

توزیع ۹۰۰ تخته پشه بند در مناطق محروم کرمان

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کرمان از توزیع ۹۰۰ تخته پشه بند در مناطق محروم در جنوب استان به ارزش ریالی ۲۲۰ میلیون تومان خبر داد.

۲ ماه قبل

توزیع ۹۰۰ تخته پشه بند در مناطق محروم کرمان

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان کرمان؛ رضا فلاح مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان گفت: در طی اجرای پروژه های محرومیت زدایی به منظور رسیدگی به وضعیت بهداشت و سلامت مناطق محروم، ۹۰۰ تخته پشه بند در شهرستان های رودبارجنوب، ریگان و قلعه گنج توزیع شد.

فلاح با اشاره به گزش حشرات موزی و خطرناک بخصوص عقرب و مار در مناطق گرمسیری گفت:  جمعیت هلال احمر استان کرمان در راستای اقدامات بشردوستانه و عام المنفعه با مشارکت و همکاری یکی از خیرین داوطلب هلال احمر استان با تهیه و توزیع پشه بند به یاری کودکان، زنان و سایر اهالی مناطق محروم شتافته است.

وی با اشاره به ارزش ریالی پشه بندها به مبلغ ۲۲۰ میلیون تومان گفت: در این پروژه محرومیت زدایی، ۷۰۰ تخته پشه بند در مناطق صعب العبور دهستان کوهستان از توابع رودبار جنوب، ۷۰ تخته پشه بند در مناطق کپرنشین چاه دادخدا از توابع قلعه گنج و تعداد ۱۳۰ تخته پشه بند در بین اهالی کپرنشین در مناطق صعب العبور ریگان توزیع شده است.

فلاح با اشاره به ادامه اجرای برنامه های محرومیت زدایی توسط جمعیت هلال احمر استان گفت: یک قطعه زمین و بخشی از مصالح ساختمانی در رودبار جنوب به ارزش اعتبار ۲۰ میلیون تومان برای خانواده ای که دارای فرزند بیماری پروانه ای بودند، توسط خیر داوطلب خریداری و اهدا شد.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کرمان با اشاره به پرداخت هزینه یک میلیون تومان توسط خیر داوطلب جهت فیزیوتراپی برای یک مددجوی محروم در رودبار جنوب گفت: همچنین یک دستگاه کولر گازی نیز به مبلغ ۴ میلیون تومان خریداری و به این مددجو تحویل داده شد.