اخبار / ستادی

تکریم‌ و معارفه مشاور و ۴ سرپرست مجموعه‌ خزانه‌داری هلال‌احمر

مراسم معارفه مشاور خزانه دار کل و ذیحساب جمعیت هلال احمر و تکریم و معارفه چهار نفر از سرپرستان خزانه داری و عامل ذیحسابی مجموعه با حضور رئیس حوزه ریاست جمعیت برگزار شد.

۴ ماه قبل

تکریم‌ و معارفه مشاور و ۴ سرپرست مجموعه‌ خزانه‌داری هلال‌احمر

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر؛ حسن علایی، رئیس حوزه ریاست جمعیت در این مراسم که با حضور خزانه دار کل و ذیحساب جمعیت، رئیس سازمان داوطلبان، مدیرعامل هلال احمر استان تهران و مدیران حوزه خزانه داری کل برگزار شد، حوزه خزانه داری را بعد از شورای عالی، ریاست و دبیرکل، رکن چهارم در جمعیت و از ارکان مهم هلال احمر از نظر وظایف و تکالیف عنوان کرد.

وی گفت: با حضور حسین دشتی به عنوان خزانه دار هلال احمر در ماه های گذشته، شاهد تحولات بنیادین در ساختار خزانه داری جمعیت بوده ایم، شفاف سازی در امور مالی و انتخاب عاملین ذی حسابی در استان ها، از خدمات بسیار شایسته دکتر دشتی در این مدت کوتاه بوده است.

رئیس حوزه ریاست جمعیت هلال احمر همچنین با اشاره به انتصاب محمدتقی تیموری به عنوان سرپرست امور مالی بیمارستان ایرانیان دوبی، ابراز امیدواری کرد که نظام پرداخت حقوق و دستمزد در این بیمارستان به سرعت به‌روز شود و ایشان به عنوان ناظر مالی و امین جمعیت در بیمارستان فعالیت موثری داشته باشند.

حسین دشتی، خزانه دار کل و ذیحساب جمعیت هلال احمر نیز در این مراسم با تبریک هفته هلال به تمام امدادگران، داوطلبان و پرسنل جمعیت گفت: جمعیت هلال احمر سازمانی بسیار پویا و خزانه داری این مجموعه هم بسیار فعال است. به سمت آینده ای روشن در حرکت هستیم هرچند که فاصله زیادی تا نقطه مطلوب داریم اما در مسیر درست و به سوی هدف مورد نظر حرکت می کنیم.

وی با تاکید بر لزوم ایجاد شفافیت در حوزه خزانه داری، انضباط مالی و رعایت قوانین و مقررات و برنامه محور و همچنین IT محور بودن انبارها و اموال جمعیت هلال احمر، آموزش نیروی انسانی را نیز از برنامه های مهم این حوزه اعلام کرد.

خزانه دار کل و ذیحساب جمعیت هلال احمر از زحمات محجوبی به عنوان میر امور مالی سابق بیمارستان ایرانیان دوبی، تقدیر و تشکر و مجتبی اردستانی را به عنوان مشاور خود، محمدتقی تیموری را به عنوان سرپرست امور مالی بیمارستان ایرانیان دوبی، ولی پوری را به عنوان سرپرست اداره کل امور مالی جمعیت، اعظم دادرسان را به عنوان سرپرست خزانه دار و عامل ذیحساب سازمان داوطلبان و علی شریفی نژاد را به عنوان سرپرست خزانه داری و عامل ذیحساب هلال احمر استان تهران معرفی کرد.