اخبار / استانی

تکریم و معارفه سرپرست هلال احمر کرمانشاه برگزار شد

مراسم تکریم و معارفه سرپرست جمعیت هلال احمر استان کرمانشاه با حضور رئیس حوزه ریاست و رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر برگزار شد.

۲ ماه قبل

تکریم و معارفه سرپرست هلال احمر کرمانشاه برگزار شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر؛ رئیس حوزه ریاست جمعیت پیش از ظهر امروز در مراسم تکریم و معارفه سرپرست هلال احمر استان کرمانشاه ضمن تقدیر از خدمات شایان توجه آرش لهونی، مدیرعامل سابق هلال احمر کرمانشاه اظهار کرد: ایشان طی مدت کمتر از یک سال مدیریت در استان کرمانشاه، عملکرد خوبی به‌خصوص در عملیات امدادرسانی در سیل فروردین‌ماه داشته است.

حسن علائی همچنین گفت: یک برنامه پنج ساله به عنوان راهبرد اساسی ملاک عمل سازمان جوانان جمعیت هلال احمر است که پیگیری می‌شود، انتظار داریم سرپرست جدید هلال احمر کرمانشاه با این برنامه‌ها فعالیت خود را منطبق کند.

مشاور رئیس جمعیت هلال احمر با اشاره به شرایط خاص استان کرمانشاه طی سه سال اخیر از نظر بروز بلایای طبیعی، یادآور شد: این استان از نظر بروز حوادث طبیعی در رده‌های اول بوده و حوزه امداد و نجات این استان نیز کمک به آسیب دید‌گان حوادث را در اولویت کار خود قرار داده است.

رئیس سازمان امداد و نجات نیز در این مراسم اظهار کرد: خدمات هلال احمر در حوزه جوانان، داوطلبان، امداد و نجات و استفاده از قابلیت‌های هر نهاد در پیش بردن اهداف، گسترده است.

مرتضی سلیمی، افزود: امیدوارم با همدلی، صفا و پشتیبانی مدیریتی همکاری خوب، شایسته‌ و رو به جلو شاهد باشیم.

لازم به ذکر است دکتر فرزین معتمدی با حکم رئیس جمعیت هلال احمر به عنوان سرپرست هلال احمر استان کرمانشاه منصوب و معرفی شد.