اخبار / ستادی

جزئیات برنامه‌های روز جهانی داوطلب؛ برگزاری همایش بزرگ «بزرگداشت روز داوطلب» با حضور یک‌هزار و ۵۰۰ داوطلب فعال

رئیس سازمان داوطلبان جمعیت هلال‌احمر جزئیات برنامه‌های این سازمان همزمان با روز جهانی داوطلب (۱۴ آذر) را اعلام کرد.

۶ روز قبل

جزئیات برنامه‌های روز جهانی داوطلب؛ برگزاری همایش بزرگ «بزرگداشت روز داوطلب» با حضور یک‌هزار و ۵۰۰ داوطلب فعال

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی جمعیت هلال‌احمر، محمد نصیری با تبریک فرارسیدن روز جهانی داوطلب، گفت: به همین مناسبت برنامه سازمان داوطلبان در همه استان‌ها برگزاری همایش تجلیل و تقدیر از داوطلبان فعال به خصوص داوطلبان فعال در سیل فروردین ماه کشور است.

وی همچنین به برگزاری همایش مشارکتی «بزرگداشت روز داوطلب» در برج میلاد، اشاره کرد و افزود: این همایش با همکاری سایر نهادهای داوطلب‌پذیر که از فعالیت داوطلبان در برنامه‌ها و ارائه خدمت خود بهره می‌برند اعم از تمامی نهادهای دولتی و غیردولتی، مردمی، موسسات خیریه و سایر نهادهای بهره‌گیر از خدمات داوطلبانه برگزار شده و از میان یک‌هزار ۵۰۰ فعال در عرصه داوطلبی، سهمیه‌ای به هر سازمان و موسسه فعال اختصاص یافته که بر اساس آن از داوطلبان فعال تقدیر خواهد شد.

رئیس سازمان داوطلبان جمعیت هلال‌احمر گفت: این همایش با مشارکت دبیرخانه خانه داوطلبان(از همکاران فعال با سازمان داوطلبان هلال‌احمر) و به میزبانی شهرداری تهران برگزار می‌شود.

وی همچنین به امضای تفاهم‌نامه با باشگاه خبرنگاران جوان اشاره و اظهار کرد: همچنین در روز چهارشنبه تفاهم‌نامه‌ای را امضا خواهیم کرد تا هلال‌احمر از ظرفیت باشگاه خبرنگاران جوان برای تربیت خبرنگار داوطلب بهره برده و هلال‌احمر نیز آموزش های امدادی لازم را به اعضای باشگاه خبرنگاران ارائه کند.

نصیری گفت: به مناسبت روز جهانی داوطلب مراسم تجلیل از داوطلبان برتر کشور به همراه بنگاه‌های اقتصادی برتر که در سیل اخیر همراه هلال احمر بوده و به عنوان داوطلب حقوقی با ما فعالیت کردند، برگزار خواهد شد