اخبار / استانی

قدردانی امام جمعه گنبد کاووس از خدمات هلال احمر

جلسه هیئت مدیره جمعیت هلال احمراستان گلستان با حضور اعضای هیئت مدیره استان، مدیر عامل جمعیت هلال احمر گلستان، امام جمعه، معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان گنبدکاووس، خیّرین داوطلب شرق استان در محل جمعیت هلال احمر گنبدکاووس برگزارشد.

۴ ماه قبل

قدردانی امام جمعه گنبد کاووس از خدمات هلال احمر

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر گلستان؛حجت السلام ترابی در این جلسه گفت: بالاترین کلام در باب اقدامات و فعالیت های جمعیت هلال احمر کلام خداوند است که نجات یک نفر و یا یک نفس را نجات تمام انسان ها بیان می کند.
امام جمعه شهرستان گنبدکاووس اظهار کرد: خداوند اقدامات ارزشمند خیّرین و نیکوکاران را در قرآن از برترین اعمال بندگان صالح خویش می داند.
حجت السلام ترابی در ادامه، ضمن اشاره به اهمیت نگاه خوب اقشار مختلف مردم به مجموعه جمعیت هلال احمر تصریح کرد: آنچه که در جمعیت هلال احمر به چشم می خورد حضور اقشار مختلف به عنوان داوطلبان در سنین مختلف در حوزه های کاری مشخص به منظور اشاعه نوع دوستی و مهربانی است که نمونه کاملی از این اقدامات را در نوع دوستی و محرومیت زدایی هلال احمر شاهد هستیم.
وی در پایان از زحمات مجموعه جمعیت هلال احمر استان گلستان و شهرستان گنبد کاووس به ویژه جوانان و داوطلبان و نجاتگران در راه خدمت به مردم صمیمانه قدردانی کرد..
در ادامه جلسه هیئت مدیره، کریمی معاون استاندار و فرماندار ویژه گنبدکاووس، جایگاه خیرین هلال احمر در کمک و خدمت رسانی به مردم، جایگاه تاثیرگذاری خواند و افزود: جمعیت هلال احمر استان گلستان به خوبی توانسته است از ظرفیت خیّرین داوطلب در سراسر استان در جهت خدمت رسانی به مردم استفاده مطلوب نماید.
معاون استاندار و فرماندار ویژه گنبدکاووس در ادامه افزود: فعالیت های حوزه خیّرین هلال احمر گنبدکاووس با مشارکت خیّرین داوطلب و ظرفیتهای ایجاد شده در بستر فعالیت های داوطلبی اجتماع محور قابل تقدیر وارزشمند است.
کریمی اذعان داشت: شهرستان گنبدکاووس به عنوان مرکزیت شرق استان و بهره مندی بسیاری از مردم شرق استان از ظرفیت های مختلف در این شهر، آمادگی همه جانبه خود را در راستای ایجاد مرکز پشتیبانی امداد و نجات شرق استان اعلام می نماییم. برای ایجاد این مرکز و فراهم سازی بستر مناسب و ظرفیت ها آماده ایم.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر گلستان هم در این جلسه گفت: مشارکت خیرین داوطلب با هدف بهره گیری از ظرفیت و توان خیرین موجب ارتقاء خدمت رسانی به مردم در جمعیت هلال احمر شده است که در تلاشیم این مهم در استان گلستان تقویت شود.

دکتر محمد علی هروی خاطرنشان کرد: جمعیت هلال احمر در تلاش است از تمامی ظرفیت های داوطلبی بهره گیرد تا بتواند در راستای نیاز مردم اقدامات شایسته ای را انجام دهد.

وی در ادامه افزود: مشارکت خیرین داوطلب در تمامی فعالیت ها و برنامه ها موجب تقویت توان داوطلبی جمعیت هلال احمر در استان است که امیدواریم در اجرای طرح های نوروزی هلال احمر در ایام نوروز ۱۳۹۸ بتوانیم از این ظرفیت ها همچون گذشته بهره مند شویم.

همچنین در پایان این جلسه ضمن قدردانی و تجلیل از خیرین داوطلب شرق استان از ۱۲ ست تجهیزات پزشکی بانک امانات به همت شهرکی خیّر داوطلب گنبد کاووسی و مشارکت جمعیت هلال احمر که جهت ارسال به  ۱۲ استان کشور آماده شده است، بازدید کرد.