اخبار / حوادث

جمعه پرحادثه خراسان رضوی و امدادگران همیشه در صحنه

معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر خراسان رضوی از تلاش امدادگران این جمعیت در امدادرسانی به حادثه دیدگان در ۳ تصادف، ۲ غرق‌شدگی و ۲ سقوط از بلندی در جمعه این هفته خبر داد.

۲ ماه قبل

جمعه پرحادثه خراسان رضوی و امدادگران همیشه در صحنه

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال‌احمر خراسان رضوی، اسماعیل بهمن‌آبادی با بیان اینکه جمعه گذشته برای استان، پرحادثه بود، گفت: برخورد ۲ خودروی سواری در کیلومتر ۵۵ جاده تربت حیدریه به گناباد حوالی مهنه موجب مرگ ۳ نفر در صحنه شد  و همچنین واژگونی یک دستگاه وانت پیکان در محور قوچان به فاروج نیز ۲ مجروح داشت که توسط امدادگران نجات پیدا کردند.

وی گفت: همچنین در کیلومتر ۵۵ محور تربت حیدریه به فریمان حوالی روستای اسدآباد، یک دستگاه پراید واژگون و منجر به مجروح شدن ۶ نفر شد که سه نفر از سوی نیروهای هلال احمر و سه نفر توسط اورژانس به بیمارستان منتقل شدند.

معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر خراسان رضوی بیان کرد: گرفتار شدن یک مرد ۴۰ ساله در ارتفاعات بوژان نیشابور از دیگر ماموریت های امدادی بود که فرد گرفتار با کمک تیم امداد کوهستان جمعیت هلال احمر نیشابور به پایین منتقل شد.

وی گفت: یکی دیگر از حوادث این روز پر حادثه سقوط یک جوان در ارتفاعات اخلمد و مصدومیت وی از ناحیه سر و ستون فقرات بود که مصدوم پس از حدود ۴٫۵ ساعت عملیات نیروهای هلال احمر و کوهنوردان نجات پیدا کرد و به بیمارستان منتقل شد.

بهمن آبادی به حضور و همکاری نیروهای هلال احمر برای نجات ۲ نوجوان غرق شده در آبگیر روستای خیرآباد هم اشاره کرد که متاسفانه در نهایت هر دو نوجوان جان خود را از دست دادند.