اخبار / ستادی

نماینده ولی‌فقیه در جمعیت هلال‌احمر: جوانان سرمایه اصلی جمعیت هلال احمر هستند

نشست صمیمانه نماینده مقام معظم رهبری در جمعیت هلال احمر با اعضاء شورای مدیران، جوانان و امدادگران منتخب جمعیت هلال احمر استان گیلان برگزار شد.

۲ ماه قبل

نماینده ولی‌فقیه در جمعیت هلال‌احمر: جوانان سرمایه اصلی جمعیت هلال احمر هستند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حوزه نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر، حجت الاسلام و المسلمین معزی در ابتدای این نشست ضمن تشکر از امدادگران و نجاتگران جمعیت هلال احمر بیان کرد: امدادگران، نجاتگران، داوطلبان و خیرین همواره در کمک رسانی در بلایای طبیعی حضور موثر و فعال داشته‌ و در کاهش درد و رنج مردم تلاش و از خودگذشتگی کرده اند و با عزت و احترام به ساحت انسان‌های نیازمند تلاش و کوشش کرده‌اند.

وی با اشاره به اینکه جوانان سرمایه اصلی جمعیت هلال احمر هستند، گفت: جوانان با روحیه توانمند، شجاع و پیروز در هشت سال دفاع مقدس حضور یافتند که امروز وظیفه داریم یاد آنان را گرامی بداریم.

حجت الاسلام و المسلمین معزی با تاکید بر گام دوم انقلاب اسلامی بیان کرد: یکی از اهداف و اقدامات اصلی نمایندگان ولی فقیه در استان ها باید شناخت، تبیین و حرکت در مسیر گام دوم انقلاب اسلامی باشد که مورد تاکید مقام معظم رهبری است. چهل سال از انقلاب اسلامی گذشته است و با افتخار می‌گوییم که زیر استعمار هیچ کشوری نبوده‌ایم و این یک عزت برای انقلاب اسلامی محسوب می‌شود.

وی با اشاره به موضوعیت برجام گفت: امروز می‌توانیم بگوییم برجام را شما شکستید ولی ما نسبت به مسائل برجام تجدید نظر می‌کنیم و آنچه که اراده ملت ایران است را محقق خواهیم کرد.

نماینده ولی فقیه در جمعیت هلال احمر با تاکید بر سفارش مقام معظم رهبری بر مطالعه جوانان، بیان کرد: جوانان باید وقت خود را برای مطالعه بگذارند و انقلاب و مباحث آن را بشناسند که متاسفانه امروزه فضای مجازی جای مطالعه را برای مردم گرفته و به نوعی فضای مجازی ذهن انسان ها را مورد استثمار خود قرار داده است.

وی به تهیه و انتشار دو نشریه اختصاصی حوزه نمایندگی ولی فقیه اشاره کرد و گفت: دو نشریه اختصاصی با عناوین مهر و ماه و زاد از نشریات تخصصی حوزه نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر است و در مهر و ماه تلاش شد که مبانی دینی با تفکر هلالی گنجانده شود و ماهنامه زاد نشریه ویژه طلاب و روحانیون جمعیت هلال احمر است که به مباحث آشنایی با سیره ائمه اطهار (علیهم السلام) می‌پردازد.