اخبار / ستادی

حضور رئیس جمعیت هلال احمر در پایگاه امدادی حسن آباد

رئیس جمعیت هلال احمر شب گذشته در پایگاه امداد و نجات جاده ای حسن آباد (یادمان امام خمینی(ره)) هلال احمر استان تهران حضور پیدا کرد و افطار را در جمع امدادگران و نجات گران بود. 

۵ ماه قبل

حضور رئیس جمعیت هلال احمر در پایگاه امدادی حسن آباد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر، در این دیدار ابتدا احمد احمدی، رئیس هلال احمر شهرستان ری به ارائه گزارشی از وضعیت پایگاه و همین‌طور امدادرسانی در برف و کولاک سال گذشته پرداخت. 

حسین کتابدار مدیر عامل هلال احمر استان تهران نیز به تشریح وضعیت پایگاه‌های اقماری این جمعیت در سطح استان که برای زلزله احتمالی تهران و بحران هایی از این دست احداث شده اند پرداخت و خواستار مساعدت بیشتر جهت اتمام این پروژه ها و تجهیز انبارهای موجود در آنها شد.

وی همچنین در مورد ایجاد ساختار و تأمین نیروی انسانی پایگاه های اقماری نیز نظر مساعد رئیس هلال احمر را خواستار شد.

 

دکتر پیوندی، رئیس جمعیت هلال احمر نیز، ضمن ابراز خرسندی از حضور در بین امدادگران داوطلب این جمعیت که با زبان روزه به امدادرسانی می پردازند، از نقش بی بدیل آنان تجلیل کرد.

رئیس جمعیت هلال احمر گفت: آنچه موجب متمایز بودن جایگاه هلال احمر از سایر نهادهای امدادی کشور می شود، جنبه مردمی بودن آن و داوطلبانه بودن عمده فعالیت های آن است که باید ضمن حفظ این گنجینه، بر تقویت آن نیز افزوده شود.

وی با اشاره به قدردانی رئیس جمهور از ایثار و فداکاری امدادگران و کارکنان هلال احمر به ویژه در سیل اخیر که این عزیزان را به عنوان نیروهای “خدوم و شجاع” تعبیر کرده اند، این سرمایه های گرانبهای جمعیت هلال احمر را مایه افتخار این جمعیت ملی و مردمی برشمرد.

پیوندی درباره نوسازی تجهیزات و ملزومات امدادی این پایگاه استان تهران و تقویت اقلام آموزشی هلال احمر، قول مساعدت داد و در پایان نیز قول اختصاص اعتبار مناسبی را جهت تقویت این پایگاه اعلام کرد.

در این برنامه، فرماندار شهرستان ری، مرتضی سلیمی رئیس سازمان امداد و نجات، حسین کتابدار مدیرعامل هلال احمر استان تهران، احمد سلطانی معاون آموزش، پژوهش و فناوری جمعیت هلال احمر، صفاریه معاون بهداشت، درمان و توانبخشی جمعیت هلال احمر و جمعی از مدیران جمعیت هلال احمر استان تهران حضور داشتند.