اخبار / استانی

حضور کاروان سلامت هلال احمر در ۱۵ شهر خوزستان

معاون امور داوطلبان جمعیت هلال احمر خوزستان از اجرای ۱۵ کاروان سلامت در مناطق محروم استان به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی خبر داد.

۸ ماه قبل

حضور کاروان سلامت هلال احمر در ۱۵ شهر خوزستان

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر خوزستان، بیژن فتاحی راد اظهار کرد: به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ۱۵ کاروان سلامت در مناطق محروم استان اعزام می شوند.

وی اضافه کرد: همچنین در ایام دهه فجر جمعی از داوطلبان با مراجعه به پایگاه های انتقال خون در این امر خداپسندانه شرکت می کنند و همچنین فراخوان عضویت در سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر  میان مردم منتشر می شود تا افرادی که علاقه مند به خدمات بشردوستانه هستند به جمع ما بپیوندند.

معاون امور داوطلبان جمعیت هلال احمر خوزستان با بیان اینکه برپایی نمایشگاه یا بازارچه خیران در دهه  فجر با همکار فرمانداری ها یا به صورت مستقل برگزار می شود، ادامه داد: در بحث حمایتی و کمک به بیماران و شهروندان با توجه به توانمندی شهر صنایع دستی یا ارائه غذاهای محلی جشنواره برگزار می شود.

فتاحی راد تصریح کرد: بر پایی ایستگاه سلامت، اجرای طرح نیابت، عضوگیری از احاد مختلف جامعه و اجرای فعالیت های ورزشی همگانی با رعایت کلیه اصول ایمنی از جمله برنامه های این جمعیت در دهه فجر خواهد بود.