اخبار / استانی

خدمات حمایت روانی هلال‌احمر قم در مناطق سیل‌زده پلدختر

معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر استان قم از حضور و فعالیت های تیم (سحر)حمایت روانی، اجتماعی و فرهنگی کانون دانشجویی دانشگاه «شهاب دانش» استان قم در مناطق سیل زده پلدختر خبر داد.

۲ ماه قبل

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان قم؛ محمد مصباحی گفت: اعضای تیم سحر کانون دانشجویی «شهاب دانش» قم در قالب تیم های مشاوره و حمایت روانی، گروه نمایش و موسیقی در روستاهای منطقه آسیب‏ دیده پلدختر اقدام به ارائه خدمات کردند.

وی بیان کرد: این اعضا ضمن همکاری با مسولان دانشگاه اقدام به اجرای فعالیت های متنوع حمایت روانی از طریق بازی های هدفمند و فعالیت های فیزیکی، نقاشی کودکان و ارائه خدمات مشاوره ای در روستاهای «بابازید» و «چم گز» کردند.

مصباحی با اشاره به فعالیت های تیم سحر قم در مناطق تصریح کرد: برگزاری مسابقات ورزشی، نقاشی و توزیع اسباب بازی، کتاب های کودکان و لوازم نقاشی، و خدمت رسانی به مردم با تهیه و توزیع افطاری و همچنین ارائه خدمات مشاوره ای از دیگر فعالیت های این تیم به شمار می رود.

معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر استان قم گفت: اعضای تیم سحر کانون دانشجویی هلال احمر دانشگاه شهاب دانش در مناطق سیل زده استان لرستان ضمن ارائه خدمات فرهنگی، مشاوره ای؛ آموزشی و معیشتی به آسیب دیدگان با حضور در بین مردم و بررسی نیازهای آنان پرداختند و مردم را تشویق به از سرگیری فعالیت ها و ارائه برنامه های عادی زندگی کردند.