اخبار / استانی

خدمات دهی مرکز توانبخشی هلال احمر خراسان جنوبی به ۵ هزار نفر در ۹ ماه

مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی از خدمات دهی مرکز توانبخشی جمعیت هلال احمر بیرجند به حدود پنج هزار نفر در ۹ ماه نخست امسال خبر داد.

۱ ماه قبل

خدمات دهی مرکز توانبخشی هلال احمر خراسان جنوبی به ۵ هزار نفر در ۹ ماه

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی، محمدرحیم شهریاری امروز (شنبه ۲۲ دی) همزمان با سالروز میلاد حضرت زینب سلام الله علیها و روز پرستار از مرکز توانبخشی جمعیت هلال احمر استان بازدید کرد.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی در حاشیه این بازدید گفت: در ۹ ماه نخست امسال یک هزار و ۴۷ نفر از مراجعه کنندگان به مرکز توانبخشی بیرجند از خدمات فیزیوتراپی بهره مند شدند.

وی همچنین با اشاره به اینکه همچنین ۲۰۳ نفر از خدمات ارتوپدی استفاده کردند، افزود: در بخش کاردرمانی نیز ۴۹۶ نفر به این مرکز مراجعه کرده اند.

شهریاری با تاکید بر اینکه همچنین ۵۳۰ نفر در بخش گفتار درمانی پذیرش و خدمات دهی شده اند، گفت: در مراسم حج امسال واسیناسیون و معاینه ۲ هزار و ۵۶۸ نفر انجام شده است.

وی با بیان اینکه در سال جاری تجهیزاتی از قبیل دستگاه لیزر پرتوان، دستگاه الکتروتراپی ۲ کاناله، دستگاه اولتراسوند به این مجموعه اضافه شده است، گفت: این دستگاه ها به کاهش گرفتگی عضلات، تحریک عصب، کمک به تسریع شکستگی های استخوانی و کاهش درد بیماران کمک می کند.

دیدگاه‌ها