اخبار / استانی

خدمات هلال‌احمر در سیل فراموش نشدنی است

نماینده مردم استان کهگیلویه و بویراحمد در مجلس خبرگان رهبری گفت: خدماتی که در کمک رسانی به سیل زدگان ارائه شد، هرگز فراموش نمی شود، عزیزان هلال احمر به لحاظ رسالت صنفی و انسانی حقیقتا درخشیدند.

۵ ماه قبل

خدمات هلال‌احمر در سیل فراموش نشدنی است

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان کهگیلویه و بویراحمد، مدیرعامل جمعیت هلال احمر، مسئول دفتر نهاد نمایندگی ولی فقیه در جمعیت و اعضای شورای معاونین جمعیت هلال احمر استان کهگیلویه و بویراحمد با آیت الله ملک حسینی، نماینده مردم این استان در مجلس خبرگان رهبری و نماینده مقام عظمای ولایت در این استان به مناسبت دهه کرامت دیدار کردند.

در این دیدار آیت الله ملک حسینی با تقدیر از زحمات مجموعه هلال احمر در حوادثی مانند سقوط هواپیما و زلزله های یاسوج و سی سخت و همچنین سیل اخیر در برخی از استان های کشور، گفت: در حادثه سیل چه خانه هایی ویران شد، چه زمین هایی از بین رفت و چه رودخانه هایی طغیان کرد، ولی در کنار آن چه برکاتی آمد و چه انسانیت هایی بروز پیدا کرد.

وی گفت: فداکاری هایی که در کمک‌رسانی‌ به سیل زدگان رخ داد، هرگز فراموش نمی شود و شما عزیزان هلال احمر به لحاظ رسالت صنفی خود و هم به لحاظ رسالت انسانی حقیقتا درخشیدید و خداوند متعال این فرصت را برای شما فراهم کرد، همانطور که در روایات داریم اگر خداوند متعال ظرفیتی به کسی می دهد، زمینه بروز آن ظرفیت را هم به او می دهد.