اخبار / اربعین 98 / استانی

خدمات پست های راهنمای زائران هلال‌احمر به ۱۱۸ هزار نفر در ایلام/ گزارش تصویری

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان ایلام گفت: جوانان جمعیت هلال احمر استان همزمان با ایام اربعین حسینی از ۱۷ مهر ماه تا کنون ۱۱۸ هزار و ۱۰۰ زائر با مراجعه به پست های راهنمای زائران، خدمت لازم را دریافت کردند.

۴ هفته قبل

خدمات پست های راهنمای زائران هلال‌احمر به ۱۱۸ هزار نفر در ایلام/ گزارش تصویری

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان ایلام، حسین عارفی گفت: پست های راهنمایی زوار با شعار “همنوا با کاروان نینوا” در ایام پیاده‌روی اربعین حسینی از (۱۷ مهر) آغاز و تا پایان مراسم اربعین در استان ایلام ادامه خواهد داشت و تلاش می‌شود خدمات مناسبی به زائران داده شود.

به گفته عارفی، ۱۰ پست راهنمایی زوار و ۱۰ چادر خیمه نماز در مجاورت پایگاه های امدادی به زائران خدمت رسانی می کنند و ۳۵۸ نفر از جوانان جمعیت هلال احمر استان این پست ها مشارکت دارند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر ایلام گفت:خدمات ارائه شده از سوی جوانان جمعیت هلال احمر استان به زائران، شامل ۲۶ هزار و ۱۴۶ مورد راهنمایی زائران، ۱۶۸ مورد کمک به ناتوانان، ۵ هزار و ۱۶۷ مورد خدمات امدادی و تست فشار خون، خدمات مذهبی (خیمه نماز) ۸۷۸ مورد، توزیع ۴۹ هزار و ۶۲۱ بسته فرهنگی و تبلیغاتی، توزیع ۳۰ هزار ماسک و ۵ هزار کیف کمک های اولیه در میان زائران و ۱ هزار و ۱۳۸ مورد خدمت در ایستگاه های صلواتی بوده است.