اخبار / اربعین 98 / ستادی

خدمت رسانى به بیش از ١٧۶ هزار و ٧٠٠ نفر در ۲۴ ساعت گذشته در درمانگاه هاى جمعیت هلال احمر در کشور عراق

معاون عتبات و مدیر عملیات اربعین جمعیت هلال احمر در کشور عراق از مراجعه و ارائه خدمات بیش از ١٧۶ هزار و ٧٠٠ زائر حسینى به درمانگاه هاى جمعیت هلال احمر مستقر در کشور عراق خبر داد.

۴ هفته قبل

خدمت رسانى به بیش از ١٧۶ هزار و ٧٠٠ نفر در ۲۴ ساعت گذشته در درمانگاه هاى جمعیت هلال احمر در کشور عراق

به گزارش پایگاه اطلاع رسانى جمعیت هلال احمر؛ دکتر على حیدرى گفت: در ۲۶ مهر ۹۸ در درمانگاه هاى جمعیت هلال احمر مستقر در کشور عراق، به ١٧۶ هزار و ٧٧٧ نفر خدمت رسانى شده که از این تعداد ١۶۴ هزار و ١٢۶ نفر ویزیت شده اند.

حیدرى گفت: خدماتى که در این درمانگاه به مراجعین ارائه شده، همچون ١٨ هزار نفر تزریقات، ٧ هزار و ۵٠٠ نفر پانسمان و بانداژ، ۴ هزار و ۵٠٠ نفر فشارخون، ٢ هزار و ٢٠٠ نفر تست قندخون، ٢هزار و ٨٠٠ مورد سرم تراپى، ۵٢٠ مورد نوار قلب و ٢٠ مورد بخیه انجام شده است.

وى افزود: علاوه بر خدمات مذکور در درمانگاه هایى که مجهز به آزمایشگاه هستند، براى ٢٧٠ مورد خدمات آزمایشگاهى و رادیولوژى انجام شده و از بین موارد مذکور ۵٠ مورد به بیمارستانهاى عراق اعزام شده اند.

معاون عتبات و مدیر عملیات اربعین گفت: درمانگاه هاى جمعیت هلال احمر در کشور عراق در کنار خدمات مذکور ١۵هزار نسخه سرپایى، ١١٧ مورد خدمات دندانپزشکى، ٧۶٧ مورد گچ و آتل و ۶٠ مورد اکسیژن تراپى انجام داده اند.

گفتنى است طى ٢۴ ساعت گذشته بیشترین خدمات مربوط به درمانگاه ملاک واقع در کربلا با بیش از ۵ هزار و ۵٠٠ مراجعه بوده است.