اخبار / ستادی

خزانه دار کل هلال احمر: آموزش و پژوهش بنای فکری و بستر تصمیم سازی مدیران است

خزانه دار کل و ذیحساب جمعیت هلال احمر گفت: آموزش و پژوهش بنای فکری و بستر تصمیم سازی برای مدیران ارشد هر سازمان است.

۷ ماه قبل

خزانه دار کل هلال احمر: آموزش و پژوهش بنای فکری و بستر تصمیم سازی مدیران است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر، دکتر سید حسین دشتی، عصر امروز سه شنبه ۱۴ اسفندماه سال جاری با حضور در جمع معاونین آموزش و پژوهش جمعیت هلال احمر ۳۱ استان کشور گفت: بنده نیز در جمعیت هلال احمر همه توان خود را برای تقویت حوزه آموزش و پژوهش به کار خواهم گرفت.

وی که به همراه محمدتقی تیموری مدیرکل امور مالی و دکتر احمدسلطانی معاون آموزش، پژوهش و فناوری جمعیت هلال احمر در کارگاه آموزشی دو روزه “برنامه پاسخگویی جمعیت هلال احمر در سوانح” حضور داشت با استماع نظرات و دیدگاههای حاضرین در جلسه خاطرنشان کرد: اگرچه در جذب منابع مالی مشکلاتی وجود دارد و همه دستگاه های دولتی از این فرآیند رنج می برند لیکن با نگاهی امیدوارانه و حمایتگرانه درصددیم تا با درک شرایط در حل مشکلات و رفع موانع گام برداریم.

وی با اشاره به ضرورت مساعدت مدیران ستادی و استانی در شناسایی و تبیین دقیق موانع و محدودیت های مالی برای مسئولان حوزه خزانه داری و ذی حسابی جمعیت گفت: راهبرد اصلی ما رسیدن به منابع و درآمد پایدار در بخش های مختلف جمعیت است.

دکتر سید حسین دشتی در ادامه سخنانش با تاکید بر ساماندهی وضعیت پاداش و عیدی مربیان و مدرسان آموزشی جمعیت در سراسر کشور تصریح کرد: پیگیری وضعیت جذب مربیان و بهینه سازی روند پرداخت های مالی به این قشر از همکاران پرتلاش، در اقصی نقاط کشور از جمله برنامه های ما در سال ۹۸ است.

وی تاکید کرد که به نسبت امکانات و شرایط پشتیبانی ستاد مرکزی جمعیت، سعی خواهد کرد کمبود وسایل کمک آموزشی و تجهیزات مورد نیاز معاونت های آموزش و پژوهش جمعیت هلال احمر استان ها را در حد توان و ظرفیت جبران کند.

خزانه دار در پایان این نشست با تاکید بر شفاف سازی امور مالی مجموعه تابعه خود اظهار کرد: جایگاه بیت المال و نقش موثر اقشار مختلف مردم در منابع مالی هلال احمر، حساسیت بسیار خاص و ویژه ای را در متولیان امور مالی این سازمان مردمی ایجاد نموده که امیدواریم در این عرصه نزد ملت و خداوند متعال همواره سربلند باشیم.