اخبار / استانی

داوطلبان مهمترین سرمایه اجتماعی هلال احمر

مدیرعامل جمعیت هلال احمرمازندران گفت: حوزه داوطلبان و آموزش مهمترین حوزه ارتقای سرمایه اجتماعی در هلال احمر است.

۱ ماه قبل

داوطلبان مهمترین سرمایه اجتماعی هلال احمر

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر؛ دکتر مجتبی اکبری در آیین تجلیل از مسئولان، کارشناسان امور داوطلبان و آموزش در شعب هلال احمر استان افزود: جمعیت هلال احمر به عنوان یک سازمان اجتماعی توانمند است و قابلیتهای خود را متاثر از نگاه عمومی است و هر چقدر افکار عمومی با این سازمان غیردولتی همراه باشند، موفقیت در نیل به اهداف تعریف شده تسهیل خواهد شد.

وی آموزش را یکی دیگر از مولفه های ارتقای سرمایه اجتماعی دانست و گفت: هرنوع آموزش که بتواند به ارتقای سرمایه اجتماعی در هلال احمر کمک کند حائزاهمیت و ارزشمند است.

دکتراکبری نقش کارشناسان و مسئولان حوزه های مختلف در شعب را نقشی تعیین کننده و مهم برای تسهیل گری در نیل به اهداف تدوین شده در ستاد عنوان کرد و گفت: بالاترین و ابتدایی ترین نقشی که می توان برای مسئولان هلال احمر متصور بود، نقش تسهیل گری است.

وی تسهیل گری را نقشی راهبردی در توسعه خدمات هلال احمر عنوان کرد و گفت: اگر بتوانیم تسهیل گر موفقی باشیم  به همان میزان در تحقق اهداف موفق خواهیم بود.

گفتنی است: در پایان این مراسم از مسئولان و کارشناسان امور داوطلبان و آموزش شعب هلال احمراستان با اهداء هدایایی تجلیل شد.