اخبار / استانی

داوطلب محوری؛ اساس کار در جمعیت هلال‌احمر

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان زنجان گفت: یکی از برنامه های کاری جمعیت هلال احمر استان واگذاری مسئولیت ها به جوانان است تا مدیرانی توانمند برای آینده جامعه در کنار افراد مجرب پرورش دهیم.

۷ روز قبل

داوطلب محوری؛ اساس کار در جمعیت هلال‌احمر

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان زنجان، شهرام میرزایی روز در آیین تکریم و معارفه مدیر جمعیت هلال احمر شهرستان زنجان که با حضور مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه، اعضای هیات مدیره، جمعی از کارکنان و داوطلبان برگزارشد، گفت: در بحث نیروی انسانی در تنگنا هستیم و یکی از برنامه های کاری جمعیت هلال احمر استان زنجان واگذاری مسئولیت ها به جوانان خواهد بود تا به آنها اعتماد کرده و به پست های بالاتری هدایت کنیم.

وی با بیان این که اساس کار در جمعیت هلال احمر، داوطلب محوری است و حضور ارزشمند جوانان، امدادگران و داوطلبان می تواند مثمرثمر باشد که این مهم تاکنون محقق شده و روند همچنان ادامه خواهد داشت، افزود: باید از ظرفیت های اعضای هیات مدیره شهرستان زنجان، داوطلبان و جوانان برای پیشبرد بیش از گذشته و مطلوب و اهداف استفاده شود.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان زنجان با تاکید بر اینکه هر چقدر از ظرفیت های اعضای داوطلبان و جوانان استفاده کنیم باز هم کم است، گفت: این گروه بیشترین نیروهای جمعیت هلال احمر هستند و در بخش عمده ای از کارها و فعالیت های جمعیت مشارکت دارند و به عنوان نمونه در سیل اخیر شاهد حضور تک تک آنها بودیم.

وی گفت: در ۲ نوبت توانستیم رتبه نخست کشوری را در جمع آوری کمک های غیرنقدی به مناطق سیل زده کشور به خود اختصاص دهیم که این مهم را مدیون زحمات جوانان و داوطلبان جمعیت در سطح استان هستیم.

میرزایی با بیان اینکه حضور داوطلبان کمکی برای انجام بهتر کارها است، تاکید کرد: داوطلبان، امدادگران و جوانان همه از اعضای هلال احمر به شمار می روند؛ چرا که همه زیر یک پرچم با یک هدف  فعالیت می کنیم و همه نیز در موفقیت ها دخیل هستند.

داوطلبان در صدد حمایت از نیازمندان و اقشار آسیب پذیر جامعه اند

حجت الاسلام جواد نصیری، مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر استان زنجان هم گفت: داوطلبان هلال احمر استان اقدامات خیر و خداپسندانه بدون منتی را به تمام معنا در حوادث سیل و زلزله کرمانشاه داشتند.