اخبار / استانی

درخشش کیوکوشین کاران جوان هلال‌احمر در جام بین‌المللی صلح‌و‌دوستی

جوانان و نوجوانان کیوکوشین کار جمعیت هلال احمر کردستان با کسب ۲ نشان نقره و ۸ نشان برنز در مسابقات بین المللی جام صلح و دوستی در رشته کیوکوشین شگفتی ساز شدند.

۱ ماه قبل

درخشش کیوکوشین کاران جوان هلال‌احمر در جام بین‌المللی صلح‌و‌دوستی

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان کردستان، جام بین‌المللی صلح‌و‌دوستی در رشته ورزشی کیوکوشین با رقابت ۱۰ کشور دنیا در شهرستان فریدونکنار استان مازندران برگزار شد که با درخشش ورزشکاران هلال احمری کردستان همراه بود و جوانان و نوجوانان این استان دو مدال نقره و ۸ مدال برنز مسابقات را از آن خود کردند. 

محمد باقر محمدی، مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کردستان گفت: جمعیت هلال احمر استان یک تیم آماده متشکل از نوجوانان و جوانان مستعد را راهی این مسابقات کرد که در پایان مسابقات به شایستگی توانستند با کسب دو مدال نقره و ۸ مدال برنز شگفتی ساز مسابقات بین المللی باشند و با لباس هلال احمر پرچم جمهوری اسلامی را به اهتزار درآورند.

وی با تقدیر از مقام آوران تیم ورزشی هلال احمر کردستان گفت: در این دوره از مسابقات یک هزار و ۴۰ ورزشکار تراز اول از ۱۰ کشور دنیا با هم رقابت کردند که تیم هلال احمر استان کردستان با مربیگری آقایان مهران خانی و سیروان ضیایی (همکار جمعیت هلال احمراستان) نماینده سبک کیوکوشین کاراته (WSKU) ناجا استان کردستان، مدال های رنگینی برای جمعیت به ارمغان آوردند.

محمدی ارتقای روحیه ورزش و سلامت کارکنان و اعضای داوطلب جمعیت هلال احمر را از اهداف اساسی جمعیت هلال احمر برشمرد و گفت: هلال احمر همیشه و در هرحال حامی ورزش و ورزشکار و سلامت انسان ها بوده است.

این مسابقات به مدت ۴ روز در شهرستان فریدونکنار استان مازندران و با حضور اساتید جهانی رشته ورزشی کاراته و کیوکوشین برگزار شد.