اخبار / ستادی

در ارتباط ویدئو کنفرانس وضعیت استان های درگیر سیل بررسی شد/ تاکید رئیس جمعیت بر ضرورت پشتیبانی از استان های سیل زده

رئیس و دبیرکل جمعیت هلال احمر با حضور در مرکز هماهنگی عملیات سازمان امدادونجات هلال احمر وضعیت سوانح ترافیکی و نحوه امدادرسانی به سیل زدگان را با استان های درگیر مورد بررسی قرار دادند.

۷ ماه قبل

در ارتباط ویدئو کنفرانس وضعیت استان های درگیر سیل بررسی شد/ تاکید رئیس جمعیت بر ضرورت پشتیبانی از استان های سیل زده

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر؛ دکتر علی اصغر پیوندی، با همراهی دکتر محمودرضا پیروی دبیرکل، سلیمی، رئیس سازمان امدادونجات و دکتر صابونچی، رئیس سازمان جوانان هلال احمر در مرکز هماهنگی و کنترل عملیات جمعیت هلال احمر حضور یافتند و به صورت ویدئو کنفرانس با ۶ استان درگیر در سوانح ترافیکی و سیلاب به بحث و گفت و گو در خصوص حوادث پیش روی پرداختند.
در این ویدئو کنفرانس، مدیران عامل استان های خراسان رضوی، اصفهان و قم گزارش های مربوط به سفرهای نوروزی و تمهیدات پیش بینی شده برای ارائه خدمات مختلف به مسافرین را ارائه دادند. مدیران عامل استان های مازندران، گلستان و خراسان شمالی نیز آخرین وضعیت رسیدگی به سیل زدگان در شمال و شمال شرق کشور را ترسیم کردند.
دکتر پیوندی در این نشست آنلاین ضمن تقدیر از خدمات انجام شده، بر ضرورت پشتیبانی استان های سیل زده توسط استان های معین و سازمان امدادونجات تاکید کرد و از همه مدیران و امدادگران خواست تا تمام توان و قدرت انسانی، امدادی و لجستیکی خود را برای یاری شهرهای درگیر و مسیرهای پرحادثه ترافیکی به کار گیرند.
در این نشست تصمیمات لازم برای پشتیبانی استان های درگیر حادثه و نحوه و میزان ارسال اقلام ضروری در صورت نیاز اتخاذ شد.