اخبار / ستادی

در سفر دبیرکل جمعیت هلال‌احمر به استان بوشهر چه گذشت؟

دبیرکل جمعیت هلال احمر در سفر یک روزه به استان بوشهر ضمن دیدار با استاندار، در آیین تجلیل از خیرین، اعضای داوطلب، جوانان، امدادگران و بازنشستگان و مراسم تکریم و معارفه مدیرعامل هلال احمر استان حضور یافت و ساختمان جدید جمعیت هلال احمر شهرستان بوشهر را نیز افتتاح کرد.

۱ ماه قبل

در سفر دبیرکل جمعیت هلال‌احمر به استان بوشهر چه گذشت؟

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان بوشهر، مراسم تجلیل از خیرین، اعضای داوطلب، جوانان، امدادگران و بازنشستگان جمعیت هلال احمر این استان در کمک رسانی به حوادث سیل اخیر کشور با حضور دکتر محمودرضا پیروی برگزار شد.

دبیرکل جمعیت هلال احمر در این آیین با اشاره به وقوع سیل در روزهای ابتدایی سال جاری در برخی استان‌های کشور، گفت: تاکنون ۳۰۰ میلیارد تومان کمک نقدی و غیرنقدی مردمی برای کمک به مناطق سیل زده گلستان، لرستان و خوزستان جمع‌آوری شده است.
محمودرضا پیروی افزود: از این میزان ۱۹۰ میلیارد تومان کمک نقدی و بیش از ۱۰۰ میلیارد تومان کمک غیرنقدی بوده است.
وی با بیان اینکه ستاد بازسازی وزارت کشور کمک های جمع آوری شده را به شکل کالا در اختیار خانواده های آسیب دیده قرار داده است، افزود: بیش از ۴۰ هزار خانوار آسیب دیده از این کمک ها که شامل فرش، یخچال و تلویزیون بوده، بهره‌مند شده اند.
دبیرکل جمعیت هلال احمر با تاکید بر اینکه در حادثه سیل امسال، جمعیت هلال احمر با تمام توان خود در صحنه حضور داشت و همچنین مردم سراسر کشور به میدان آمدند، خاطرنشان کرد: این حضور و همدلی، نشان از اعتماد اجتماع به جمعیت هلال احمر است.

معرفی مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان بوشهر

دبیرکل جمعیت هلال احمر در مراسم تجلیل از خیرین، اعضاء داوطلب، جوانان و امدادگران که معاون امور عمرانی استاندار، نماینده دفتر ولی فقیه در جمعیت هلال احمر استان و برخی از مدیران استانی نیز حضور داشتند، ضمن معرفی دکتر غلامرضا حاجیانی، به عنوان مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر استان بوشهر از زحمات حسین درویشی مدیرعامل سابق هلال احمر استان تقدیر کرد.

 

 

دیدار دبیرکل با استاندار بوشهر

دبیرکل جمعیت هلال احمردر ادامه سفر به استان بوشهر با دکتر گراوند استاندار این استان نیز دیدار و گفت‌وگو کرد.

دکتر پیروی در  این دیدار گفت: استان بوشهر در سیل اخیر خوزستان و لرستان نقش بی بدیلی داشته و هلال احمر توانسته جایگاه واقعی خود را بین مردم پیدا کند.

 

 

 

افتتاح ساختمان جدید هلال احمر شهرستان بوشهر  با حضور دبیرکل جمعیت

دبیرکل جمعیت هلال احمر در این سفر ضمن افتتاح ساختمان جدید هلال احمر شهرستان بوشهر، از اجرای طرح دادرس در مدارس این استان نیز بازدید کرد.