اخبار / حج 98 / ستادی

برگزاری دوره‌های آموزش الکترونیکی ویژه پزشکان اعزامی به حج ۹۸

معاون حج و عمره مرکز پزشکی حج و زیارت جمعیت هلال احمر از برگزاری دوره های آموزش الکترونیکی ویژه پزشکان اعزامی به حج ۹۸ خبر داد.

۴ هفته قبل

برگزاری دوره‌های آموزش الکترونیکی ویژه پزشکان اعزامی به حج ۹۸

به گزارش روابط عمومی مرکز پزشکی حج و زیارت جمعیت هلال احمر، دکتر محمودرضا فقیهی با اعلام این خبر گفت: به منظور بالا بردن سطح آمادگی پزشکان اعزامی به حج امسال، دوره های آموزشی الکترونیکی با مشارکت و همکاری معاونت آموزش، پژوهش و فناوری جمعیت هلال احمر برگزار می‌شود.
وی با بیان اینکه نخستین مبحث دوره الکترونیکی در نظر گرفته شده برای پزشکان و همچنین کادر درمانی اعزامی به حج امسال، مدیریت تجمعات انبوه با تاکید بر حج است، خاطرنشان کرد: در این دوره آموزشی شرکت کنندگان با مباحثی همچون مدیریت تجمعات انبوه، انواع مخاطرات در حج، مراقبت‌های پزشکی و مشکلات سلامت در تجمعات انبوه، برنامه‌ریزی و اقدامات لازم برای تجمع انبوه آشنا می‌شوند.

وی با تاکید بر لزوم آمادگی کامل برای ارائه خدمات صحیح و دقیق به زائران بیت الله الحرام، خاطرنشان کرد: مرکز پزشکی حج و زیارت جمعیت هلال احمر تلاش می‌کند تا با ارائه آموزش‌های ضروری و مورد نیاز به زائران و کادر درمانی وضعیت سلامت زائران را ارتقاء بخشد. البته شرکت در این دوره آموزشی برای پزشکان و کادر درمانی اعزامی به حج امسال ضروری است.