اخبار / ستادی

دکتر پیوندی: در هر مسئولیتی که هستیم خدمتگزار واقعی باشیم

مراسم بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با حضور رئیس، مسئولان و کارکنان جمعیت هلال احمر برگزار شد.

۷ ماه قبل

دکتر پیوندی: در هر مسئولیتی که هستیم خدمتگزار واقعی باشیم

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر؛ دکتر علی اصغر پیوندی در مراسمی که به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی برگزار شد، ابراز امیدواری کرد که جمعیت هلال احمر همچنان به وظیفه خود در قبال انقلاب عمل کرده و در آینده نیز با گام های بلند تمامی اعضای این نهاد مردمی، مفیدتر و موثرتر در صحنه حضور یابد تا شاهد جلب اعتماد بیشتر مردم به هلال احمر باشیم.

رئیس جمعیت هلال احمر در ادامه با گرامیداشت یاد امام خمینی(ره)، شهدا و جانبازان انقلاب اسلامی که با خون پاک خود درخت تنومند انقلاب را آبیاری کردند و عزیزانی که بعد از انقلاب نیز با آبرو، مال و جان خود در راه انقلاب جانفشانی کردند، تاکید کرد: همواره تلاش می کنیم تا به میثاق خود با آرمان های امام خمینی و انقلاب وفادار بمانیم و در سایه رهنمودهای رهبر معظم انقلاب، به وظایف خود به درستی عمل کنیم.

دکتر پیوندی در ادامه افزود: انقلاب ما بعد از سالیان طولانی در ایران اسلامی، مرکز و مهد تمدن اتفاق افتاد و این مهم اتفاق نمی افتاد اگر رهبری امام راحل، وحدت و انسجام ملی وجود نداشت. ما این انقلاب را با همه شاخص هایش ادامه می دهیم؛ انقلابی که گرفتن آن سخت بود ولی ادامه و استمرار آن شاید بسیار سخت تر باشد و حالا چهل سال از آن می گذرد.

وی با بیان این مطلب که در طول این چهل سال همه دنیا به هر طریقی در تلاش بوده اند تا انقلاب ما را از مسیر اصلی خود خارج کنند، افزود: انقلاب اسلامی ایران روز به روز رشد کرد و به درخت تنومندی تبدیل شد که هیچ قدرتی نمی تواند آن را از حرکت متوقف کند. همه به این انقلاب و نظام افتخار می‌کنیم و به آن خدمت خواهیم کرد.

رئیس جمعیت هلال احمر با اشاره به اینکه خانواده بزرگ جمعیت هلال احمر ۴۸۹ شهید و ۱۵۰۰ نفر ایثارگر و جانباز تقدیم انقلاب کرده است، خاطرنشان کرد: فراموش نکنیم که اگر انقلاب اسلامی بعد از چهل سال توانسته مسیر حرکت خود را به خوبی طی کند با جانفشانی ۲۴۰هزار شهید در جنگ تحمیلی بوده است. 

دکتر پیوندی در پایان ابراز امیدواری کرد: در هر مسئولیتی که هستیم پاسدار واقعی ارزش‌های انقلاب اسلامی و خدمتگزار واقعی باشیم. هلال احمر همیشه در کنار مردم بوده است و ۹۵ سال خدمات درخشان جمعیت هلال احمر، اعتبار و عزت بزرگی برای ما رقم زده است.

این مراسم با حضور حجت الاسلام معزی نماینده ولی فقیه در جمعیت هلال احمر، دکتر پیوندی رئیس جمعیت، دکتر پورساداتی فرمانده مرکز مقاومت بسیج جمعیت هلال احمر و دیگر مسئولان و کارکنان در سالن معاونت توانبخشی برگزار شد.