اخبار / ستادی

دیدار دکتر پیوندی با خانواده امدادگران شهید «محمدمهدی هاشمی» و «محمود کثیری مطلق»

روز گذشته دکتر علی‌اصغر پیوندی؛ رئیس جمعیت هلال احمر در دیداری صمیمانه با خانواده امدادگران شهید «محمدمهدی هاشمی» و «محمود کثیری مطلق»یاد و خاطره امدادگران شهید دوران دفاع مقدس را گرامی داشت.

۲ ماه قبل

دیدار دکتر پیوندی با خانواده امدادگران شهید «محمدمهدی هاشمی» و «محمود کثیری مطلق»

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر، دکتر علی‌اصغر پیوندی؛ رئیس جمعیت هلال احمر در دیداری صمیمانه با خانواده امدادگران شهید «محمدمهدی هاشمی» و «محمود کثیری مطلق»، یاد و خاطره این شهید دوران دفاع مقدس را گرامی داشت.

شهید محمد هاشمی پیش از اعزام به جبهه، مدتی را در فرانسه و در کنار رهبر کبیر انقلاب اسلامی بوده است و به محض بازگشت به کشور به عنوان امدادگر در ۲۴ تیرماه سال ۱۳۶۱ داوطلبانه به جبهه اعزام می‌شود. اما ۲ ماهی از حضورش در جبهه نگذشته بود که حین امدادرسانی در یک آمبولانس به مقام شامخ شهادت نایل می‌شود.

شهید محمود کثیری مطلق نیز قبل از اعزام به جبهه، دبیر یکی از دبیرستان های تهران بود و در سال ۶۱ در عملیات رمضان به درجه رفیع شهادت نائل آمد.
لازم به ذکر است، رئیس جمعیت هلال‌احمر با تقدیر از صبر و حوصله همسر امدادگر شهید محمدمهدی هاشمی، وی را به انجام فعالیت‌های داوطلبانه در جمعیت هلال‌احمر دعوت کرد.

دیدگاه‌ها