آگهی

اخبار / ستادی

دیدار دکتر پیوندی با خانواده جانباختگان حادثه سقوط هواپیمای تهران-یاسوج

رئیس جمعیت هلال احمر در سفر به استان گهگیلویه و بویر احمد ضمن ادای احترام به یادمان جانباختگان حادثه سقوط هواپیمای تهران-یاسوج با خانواده تعدادی از آنها نیز دیدار کرد.

۶ ماه قبل

دیدار دکتر پیوندی با خانواده جانباختگان حادثه سقوط هواپیمای تهران-یاسوج

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر؛ دکتر علی اصغر پیوندی برای ادای احترام به درگذشتگان حادثه سقوط هواپیمای دنا و همین طور دیدار با خانواده تعدادی از جانباختگان به استان کهگیلویه و بویراحمد سفر کرد.
رئیس جمعیت هلال احمر پس از اینکه مورد استقبال علی محمد احمدی استاندار کهگیلویه و بویراحمد قرار گرفت ابتدا به گلزار شهدا رفت و سپس برای ادای احترام در محلی که برای یادبود ۶۶ جانباخته سقوط هواپیما ساخته شده حاضر شد.
رئیس جمعیت هلال احمر همچنین برای دلجویی به منزل خانواده تعدادی از جانباختگان رفت. وی در دیدار با خانواده “خوبانی” که دختر و دو نوه خود را در این حادثه از دست داده اند، گفت: امدادگران و نجاتگران ما در طول ۱۲۸ روز تمام تلاش خود را کردند که در کنار خانواده های داغدیده تسکینی بر غم آنها باشند. امیدواریم که دیگر شاهد چنین اتفاقاتی در هیچ کجای کشور نباشیم.
خوبانی نیز با اشاره به تلاش های امدادگران در سال گذشته برای یافتن اجساد گفت: وقتی این حادثه رخ داد همه تلاش کردند اما برف شروع شده بود و کار را سخت کرده بود. بعضی ها فکر می کردند شرایط آسان بود اما اینطور نبود و امداگران هلال احمر هم تلاش زیادی کردند تا اجساد را زودتر پیدا کنند. به هر حال شما بسیار زحمت کشیدید و تشکر می کنم.
دکتر پیوندی همچنین به دیدار دکتر نظری، یکی از پزشکان استان که دختر خود را در این حادثه از دست داده بود رفت.
دکتر نظری در این دیدار با اشاره به حادثه سقوط هواپیمای تهران-یاسوج گفت: هیچ کس دلش نمی خواست که چنین اتفاقی بیفتد اما امیدواریم که در کشور درایت هایی باشد تا دیگر شاهد اتفاقاتی از این دست نباشیم و همه با اطمنیان خاطر مسافرت کنند.
رئیس جمعیت هلال احمر در این سفر همچنین از پروژه ساختمان امدادی، اداری و فرهنگی در حال ساخت جمعیت هلال احمر استان نیز بازدید کرد.
در این سفر همچنین از سوی استاندار کهگیلویه و بویراحمد به پاس تلاش های امدادگران و نیروهای هلال احمر در حوادث یک سال اخیر استان، از رئیس جمعیت هلال احمر با اهدای لوحی تقدیر شد.