اخبار / ستادی

دیدار رئیس جمعیت هلال‌احمر با نماینده ولی‌فقیه در امور حج و زیارت

رئیس جمعیت هلال‌احمر با نماینده ولی‌فقیه در امور حج و زیارت و سرپرست حجاج ایرانی دیدار و گفت‌وگو کرد.

۱ هفته قبل

دیدار رئیس جمعیت هلال‌احمر با نماینده ولی‌فقیه در امور حج و زیارت

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی جمعیت هلال‌احمر به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی حج، دکتر علی‌اصغر پیوندی در دیدار با حجت‌الاسلام‌ والمسلمین سید عبدالفتاح نواب، نماینده ولی‌فقیه در امور حج و زیارت و سرپرست حجاج ایرانی و علیرضا رشیدیان، رئیس سازمان حج و زیارت دیدار و گزارشی از فعالیت این سازمان در حوزه حج و زیارت ارائه کرد.

دکتر پیوندی در این دیدار از آمادگی جمعیت هلال‌احمر برای ارائه خدمات پزشکی و درمانی به زائران خانه خدا در تمتع امسال خبر داد و گفت: بخشی از وظایف هلال‌احمر  ارائه خدمات به زائران ایرانی در سفرهای زیارتی به عتبات عالیات در شهرهای کربلا، نجف، کاظمین در ایام مختلف به خصوص اربعین حسینی و همچنین ارائه خدمت به زائران در حج است.

حجت‌الاسلام‌ والمسلمین سید عبدالفتاح نواب، نماینده ولی‌فقیه در امور حج و زیارت نیز با اشاره به اینکه ارائه خدمات مطلوب پزشکی و درمانی موجب رضایتمندی زائران در سفرهای زیارتی خواهد شد، تامین کادر پزشکی آگاه و مورد اطمینان را بر عهده مرکز پزشکی حج و زیارت دانست.

سرپرست حجاج ایرانی، اهمیت مسئولیت پزشکان در حج و سفر به اماکن زیارتی در عراق را یادآور شد و بر اهمیت معاینات زائران و ثبت دقیق اطلاعات پزشکی آنان در سفر حج تمتع تأکید کرد.