اخبار / ستادی

دیدار رئیس سازمان داوطلبان با استاندار ایلام/ هلال احمر در تمام زمینه ها پیشکسوت است

رئیس سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر به همراه خیرین کشوری سازمان داوطلبان، مدیرعامل و جمعی از مسئولین هلال احمر استان با استاندار ایلام دیدار و گفت و گو کردند.

۷ ماه قبل

دیدار رئیس سازمان داوطلبان با استاندار ایلام/ هلال احمر در تمام زمینه ها پیشکسوت است

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان ایلام؛ رئیس سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر در این دیدار با بیان اینکه باید در کنار مردم باشیم تا چهره محرومیت از استان برداشته شود، افزود: استان ایلام در سنوات گذشته به واسطه جنگ، محرومیت مضاعفی دارد که برای رفع این محرومیت با اعزام کاروان های سلامت و کارهای زیربنایی همکاری می کنیم تا اتفاقات خوبی در استان بیفتد.

نصیری با بیان اینکه خیرین سازمان داوطلبان اثرات خیرشان در سراسر کشور فراگیر است، اظهار کرد: این خیرین در حوزه آموزش و پرورش، بهزیستی، سلامت و بهداشت بسیار فعال بوده و اگر در موضوع کار شفافیت باشد و کار موثری برای مردم باشد قطعا آن کار انجام می شود.

استاندار ایلام نیز در ادامه این دیدار ضمن تشکر از انجمن های خیرین گفت: هلال احمر در تمامی زمینه ها پیشکسوت است.

سلیمانی دشتکی با تاکید براینکه عمیقاً به کارهای خیریه علاقه دارد، برای تکمیل کارهای خیریه هلال احمر قول مساعد و همکاری داد.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان ایلام هم در این دیدار گفت: به همت خیرین کشوری سازمان داوطلبان و مشارکت جمعیت هلال احمر استان ایلام ساخت تعداد ۱۸ چشمه حمام و دستشویی برای محرومان روستای گاودول به اتمام رسیده و تحویل روستاییان شد.

وی با ابراز امیدواری از اینکه حرکت خیرین بتواند هدیه ای باشد در چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی به روستاییان محروم گاودول افزود: انتظار داریم خیرین کشوری سازمان داوطلبان در تجهیز حوزه توانبخشی هم به جمعیت استان کمک کنند تا بتوانیم خدمات خوبی در این حوزه به مردم استان ارائه بدهیم.

در پایان این دیدار استاندار ایلام و مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان به خیرین سازمان داوطلبان به خاطر اقدامات بشر دوستانه آنها لوح تقدیر اهدا کردند.

لازم به ذکر است در سفر یک روزه رئیس سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر به استان ایلام، ۱۸ چشمه حمام و سرویس های بهداشتی، افتتاح و تحویل روستاییان گاودول از توابع شهرستان چرداول شد.