اخبار / ستادی

دیدار نماینده ولی فقیه در جمعیت هلال احمر با استاندار خوزستان: تاکید بر تداوم روند تکمیل بازسازی مناطق آسیب‌دیده از سیل استان

نماینده ولی‌فقیه در جمعیت هلال‌احمر در دیدار با استاندار خوزستان بر تداوم روند تکمیل بازسازی مناطق آسیب دیده در استان به عنوان یک اولویت مهم تأکید کرد.

۱ ماه قبل

دیدار نماینده ولی فقیه در جمعیت هلال احمر با استاندار خوزستان: تاکید بر تداوم روند تکمیل بازسازی مناطق آسیب‌دیده از سیل استان

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر خوزستان، حجت السلام و المسلمین معزی در دیدار با غلامرضا شریعتی، استاندار خوزستان در جریان آخرین وضعیت رسیدگی و خدمات رسانی به ساکنان مناطق سیل زده، تعمیر و بازسازی مسکن و پرداخت خسارت سیل به آنها قرار گرفت.

حجت‌الاسلام والمسلمین معزی در این دیدار با اشاره به اینکه خدمات در مناطق سیل زده و همچنین نقاط آسیب دیده ناشی از زلزله مسجد سلیمان، اقدامات شایسته‌ای در  استان بوده است، گفت: مردم باید از عملکرد، اقدامات و تلاش‌های کارگزاران نظام برای بازگشت به شرایط عادی زندگی در این مناطق بیش از پیش مطلع شوند و روند تکمیل بازسازی مناطق آسیب دیده باید همچنان به عنوان یک اولویت در استان دنبال شود.

بر اساس این گزارش، معاون فرهنگی حوزه نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر، معاون نظارت و امور استان های حوزه نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر، مشاور و مدیرکل حوزه نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر و رئیس دفتر حوزه نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر در این سفر حجت الاسلام معزی را همراهی می کنند.

نماینده ولی فقیه در جمعیت هلال احمر فروردین امسال نیز پس از وقوع سیل، به خوزستان سفر و از مناطق سیل زده و نحوه امداد رسانی بازدید کرد.