آگهی

اخبار / استانی

رئیس جمعیت هلال احمر اردبیل خبر داد: اجرای طرح نیابت در اردبیل

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان اردبیل از اجرای طرح نیابت در این شهرستان خبر داد.

۱ سال قبل

رئیس جمعیت هلال احمر اردبیل خبر داد: اجرای طرح نیابت در اردبیل

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان اردبیل؛ ایرج آقایی گفت: «طرح نیابت» با هدف تکریم و دلجویی از سالمندان با حضور و مساعدت داوطلبان خیر در سرای سالمندان «آتا» انجام شد.
وی تصریح کرد: طرح نیابت یکی از طرح های حوزه داوطلبان جمعیت هلال احمر است که با مشارکت داوطلبان خیر برگزار می شود و سالمندان این مرکز از خدمات این طرح بهره مند شدند.
آقایی با اشاره به اینکه این طرح در قالب اهداف بشردوستانه و با همکاری اداره بهزیستی اجرا شد، خاطر نشان کرد: در اجرای این طرح ۷۰ نفر از داوطلبان مشارکت داشتند که با حضور در سرای سالمندان و اهداء گل و شیرینی از آنان دلجویی کردند.
رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان اردبیل با بیان اینکه اعضا و پرسنل این جمعیت خود را در قبال تمام اقشار جامعه مسئول می دانند، ادامه داد: اعضا و پرسنل این جمعیت در کنار اهداف بشردوستانه، به مسئولیت های اجتماعی عمل می کنند و این روحیه در تک تک اعضا و کارکنان جمعیت وجود دارد.
وی با اشاره به اینکه برخی برنامه ها به صورت ابتکاری در جمعیت هلال احمر انجام می شود، تصریح کرد: این طرح های ابتکاری با تکیه بر توانایی و ظرفیت اعضا و کارکنان و با کمترین هزینه برگزار می شود.
یادآور می شود، اجرای موسیقی و نمایش طنز توسط گروه مردمی از دیگر برنامه های جانبی این دیدار معنوی بود.

دیدگاه‌ها